ستاره لارا | Laura's Star
سینمایی مدت زمان: 75 دقیقه سال تولید: 2004

دانلود انیمیشن ستاره لارا با دوبله فارسی Laura's Star

انیمیشن ستاره لارا محصول کشور آلمان و بر اساس کتاب داستانی با همین نام است. لارا دختری هفت ساله است که به تازگی با پدر، مادر و برادر کوچکترش به شهر نقل مکان کرده‌اند. لارا دلش برای درخت سیب جلوی خانه‌ی قبلی تنگ شده است و اصلا محیط این شهر بزرگ را دوست ندارد. مادر لارا به او می‌گوید آسمان همه جا همین رنگ است و ستاره‌هایی که می‌بینی همان ستاره‌ها هستند اما لارا عقیده دارد همه چیز عوض شده است. آنها هنوز وسایل خانه را نچیده‌اند اما لارا با جعبه وسایلش در اتاق خواب جدیدش ساکن شده است.

در انیمیشن ستاره لارا شب اولی که لارا در اتاق جدیدش دراز کشیده است ناگهان متوجه حرکت چیزی روی پشت بام می‌شود. او می‌بیند که جسمی درخشان در پارک جلوی خانه سقوط می‌کند. لارا چراغ قوه به دست به سمت پارک می‌رود. در آنجا او یک ستاره پیدا می‌کند که ظاهرا از آسمان افتاده اما آن ستاره یک پا ندارد. لارا اطراف را جستجو می‌کند اما اثری از پا نیست. او ستاره را با خودش به خانه می‌برد. در سوی دیگر پسر همسایه که هم سن و سال لارا است پای ستاره را پیدا می‌کند و با خودش می‌برد. البته او نمی‌داند چه چیزی پیدا کرده و فقط تصور می‌کند که یک جسم درخشان است.

در خانه همسایه، پسرک می‌خواهد روی جسم درخشان مطالعه کند و برای این کار به یک ذره بین بزرگ احتیاج دارد. همین که سر وسایلش می‌رود آن پای کوچولو شروع به حرکت می‌کند و به سمت خانه لارا و ستاره می‌رود. پسر همسایه متوجه این قضیه می‌شود و او را دنبال می‌کند. او وارد اتاق تامی برادر لارا می‌شود. در اتاق لارا هم ناگهان ستاره شروع به حرکت می‌کند و لارا متوجه می‌شود او زنده است. این ستاره‌ی کوچولو دوست دارد به آسمان برگردد اما با پای شکسته نمی‌تواند بپرد. حالا لارا، برادر کوچکش تامی و پسر همسایه از راز ستاره باخبر هستند اما آیا می‌توانند به او کمک کنند؟ پیشنهاد می کنیم تماشای انیمیشن ستاره لارا را در ویزور از دست ندهید.

علاوه بر این شما می توانید جدیدترین انیمیشن های روز دنیا از جمله زندگی پنهان حیوانات خانگی ، لینک گمشده ، کلاوس ، من نفرت انگیز 3 ، سگ های نگهبان و ... را نیز در ویزور تماشا کنید.