شگفت انگیزان | The Incredibles
سینمایی مدت زمان: 115 دقیقه سال تولید: 2004

«آقای شگفت انگیز» با نام اصلی «باب» مردی با قدرت فوق العاده است و از این قدرت را در راه نجات جان مردم استفاده می‌کند. «الاستی گرل» هم با نام اصلی «هلن»، دختری است که تمام بدنش قابلیت انعطاف و کشسانی زیادی دارد و او هم به عنوان قهرمانی مردمی به نجات جان آنها مشغول است. آنها که بسیار محبوب هستند و قهرمان مردم شهر محسوب می‌شوند بعد از مدت‌ها ماجراجویی با هم ازدواج می‌کنند. چند سال می‌گذرد و آنها بچه دار می‌شوند، بچه‌هایی که هر کدام قدرتی خاص خودشان را دارند. دخترشان، «وایولت»، توانایی نامرئی شدن و تلپورت دارد و پسرشان، «دش»، سرعتی باور نکردنی دارد. «جک جک» اما هنوز نوزاد است و توانایی خاصی از خودش بروز نداده است.

باب و هلن قهرمان بازی را کنار گذاشتند. باب کارمند اداره‌ی بیمه شده است و هلن از بچه‌ها نگهداری می‌کند. اما کنترل بچه‌ها سخت شده چون آنها دوست دارند از قدرت‌هایشان استفاده کنند. از طرفی، خودِ باب که دلش برای ماجراجویی تنگ شده با دوست قدیمی‌اش، «فروزون» در حال گوش دادن به بیسیم پلیس هستند که متوجه می‌شوند یک آتش‌سوزی رخ داده است. به اصرار باب، آنها برای نجات مردم دوباره دست به کار می‌شوند. اما این بار شخصی آنها را تعقیب می‌کند و برایشان نقشه‌هایی در سر دارد.

انیمیشن شگفت انگیزان اواخر سال ٢٠٠٤ اکران شد. این انیمیشن از همان روزهای اول اکرانش، با استقبال بی‌نظیر مردم و تحسین منتقدان مواجه شد. این انیمیشن ماجراجویانه، در ٤ رشته نامزد جایزه اسکار شد و از این میان جایزه‌ی بهترین انیمیشن و بهترین صداگذاری را از آن خود کرد. شگفت انگیزان همچنین در جوایز بفتا و گلدن گلوب هم نامزد بهترین انیمیشن شده بود. از آنجا که این انیمیشن در بین مردم بسیار محبوب شد کارگردان آن «برَد بِرد» تصمیم گرفت تا قسمت دوم آن را بسازد. انیمیشن دوبله فارسی شگفت انگیزان ٢ را می‌توانید از سایت و اپلیکیشن ویزورکیدز تماشا کنید.

بالای ۶ سال

لینک‌های دانلود

نقد و بررسی

parham ۹۹/۰۱/۰۳
فقط نمیشه دانلود کرد
۹۸/۱۱/۲۲
عالی بود حتما ببینید

ثبت نقد جدید

برای ثبت نقد باید وارد سایت شوید.