شهر حیوانات | Zootopia
سینمایی مدت زمان: 108 دقیقه سال تولید: 2016

دانلود انیمیشن zootopia دوبله فارسی

دانلود انیمیشن شهر حیوانات

در انیمیشن شهر حیوانات zootopia ماجرا از این قرار است: در یک روستای کوچک خرگوشی به نام «جودی» با خانواده‌اش زندگی می‌کند. او دوست دارد وقتی بزرگ شد یک افسر پلیس شود اما همکلاسی‌هایش او را مسخره می‌کنند. حتی پدر و مادرش هم اصرار دارند جودی مثل آنها کشاورز هویج شود. چند سال می‌گذرد و جودی بالاخره در دانشگاه افسری ثبت‌نام می‌کند. روزهای اول برایش خیلی سخت می‌گذرد چون جثه او از بقیه کوچکتر است. بالاخره او این دوره را پشت سر می‌گذارد و به عنوان نفر اول انتخاب می‌شود و راهی زوتوپیا یا همان شهر وحش می‌شود؛ جایی که حیوانات اهلی و وحشی در صلح و آرامش در کنار هم زندگی می‌کنند. پدر و مادر جودی که نگران سلامتیش هستند به او توصیه می‌کنند از حیوانات وحشی دور بماند چون آنها معتقدند یک حیوان شکارچی همیشه ذات شکارچی‌اش را دارد و در نتیجه خطرناک است.

جودی به شهر حیوانات می‌رسد و آنجا را خیلی دوست‌داشتنی می‌بیند. او یک اتاق اجاره می‌کند و خوشحال و با انگیزه روز اول کارش را شروع می‌کند. او همان روز متوجه می‌شود که در شهر اتفاقات عجیبی در جریان است و چندین نفر از اهالی مفقود شده‌اند. اما پرونده رسیدگی به آنها به افسرهای دیگر سپرده می‌شود و جودی بر خلاف تصورش پارکبان می‌شود. کمی بعد او با یک روباه آشنا می‌شود و به صورت اتفاقی وارد ماجراهای خطرناکی می‌شود...

کارتون شهر حیوانات zootopia اثر Byron Howard و Rich Moore بود و اوایل سال 2016 اکران شد و بازخوردهای بسیار خوبی گرفت. زوتوپیا همچنین برنده‌ی جوایز اسکار، گلدن گلوب و بفتا در بخش بهترین انیمیشن سال شد. این انیمیشن با بودجه‌ی 150 میلیون دلار ساخته شد و بیش از یک میلیارد دلار در دنیا فروش داشت. انیمیشن شهر وحش مناسب برای گروه سنی بالای 6 سال است. امیدواریم از تماشای این انیمیشن کمدی و ماجراجویی با دوبله فارسی در سایت و اپلیکیشن ویزور لذت ببرید.

اگر علاقمند به تماشای انیمیشن های 2016 هستید ما دانلود انیمیشن پرندگان خشمگین 1 را نیز به شما پیشنهاد می کنیم. شما می توانید این انیمیشن جذاب را هم در کنار انیمیشن های محبوب 2020 مانند اسکوب ، به پیش، گرگ مادرزاد ، ویلوبی ها و ... در وب سایت ویزورکیدز تماشا نمایید.