داستان اسباب بازی | Toy Story
سینمایی مدت زمان: 91 دقیقه سال تولید: 1995

دانلود انیمیشن داستان اسباب بازی با دوبله فارسی Toy Story

دانلود فیلم سینمایی داستان اسباب بازی 1

ماجرای انیمیشن داستان اسباب بازی از اتاق خواب اندی کوچولو شروع می‌شود. او با اسباب بازی هایش مشغول بازی کردن است. از میان آنها، یک کلانتر گاوچران به اسم «وودی»، اسباب‌بازی محبوب اندی است. همیشه در بازی‌هایش کسی که در نهایت همه را نجات می‌دهد وودی است. در میان خودِ اسباب بازی ها هم «وودی» محبوبیت زیادی دارد. او مثل یک فرمانده همه‌ی اسباب‌بازی‌ها را هدایت می‌کند. یک روز او با خبر می‌شود که خانواده‌ی اندی قرار است از این خانه‌ای که در آن هستند نقل مکان کنند و به همین دلیل قصد دارند تا جشن تولد «اندی» را زودتر از موعد برگزار کنند.

همه‌ی اسباب بازی ها نگران هستند چون ممکن است «اندی» یک اسباب‌بازی جدید هدیه بگیرد و قدیمی‌ترها را جایگزین کند. «وودی» سعی می‌کند جو را آرام کند و به آنها بقبولاند که هنوز هم برای «اندی» دوست‌داشتنی هستند. اما بعضی از آنها حرف او را قبول ندارند و به او می‌گویند که تو اسباب‌بازی مورد علاقه او هستی و به همین خاطر هم جای نگرانی برای تو نیست.

در ادامه انیمیشن داستان اسباب بازی خواهید دید که مهمان‌ها هدیه به دست از راه می‌رسند و نگرانی بین همه شدت می‌گیرد. بعد از اعلام کادوها، «اندی» متوجه می‌شود که مادرش اسباب‌بازی مورد علاقه‌ی او را خریده است. اندی او را به اتاقش می‌برد، روی تخت می‌گذارد و می‌رود تا در مهمانی‌اش خوش بگذراند. «وودی» که کنجکاو است این تازه وارد را هرچه‌زودتر بشناسد روی تخت خواب می‌رود و به تدریج بقیه به او ملحق می‌شوند. اسباب‌بازی جدید خودش را تکاور فضایی «باز لایتیر» معرفی می‌کند. او جدید و مدرن است و امکانات جالبی دارد که هیچکدام از دیگر اسباب بازی ها ندارند.

با شروع روز جدید، «اندی» شروع به بازی با «باز لایتیر» می‌کند. دیگر مثل قدیم «وودی» مرد قدرتمند میدان نیست و او کسی است که از «باز» شکست می‌خورد. علاوه بر این همه‌ی اسباب‌بازی‌ها جذب قدرت او می‌شوند و با او رفاقت می‌کنند. در این میان، «وودی» که از این وضعیت راضی نیست به این اسباب بازی جدید حسادت می‌کند. او تصمیم می‌گیرد تا «باز» را از دید «اندی» پنهان کند تا دوباره خودش محبوب شود. اما نقشه‌ی وودی اشتباه از آب در میاید و «باز» از پنجره‌ی اتاق اندی بیرون می‌افتد و این تازه اول ماجراست...

انیمیشن داستان اسباب بازی که انیمیشینی کمدی و جذاب است توسط کمپانی Walt Disney Pictures تولید و در سال 1995 پخش شد. مردم از تماشای آن به وجد آمدند و منتقدان آن را ستایش کردند. این انیمیشن، نامزد 4 جایزه اسکار، 2 جایزه گلدن گلوب و یک بفتا شد و از این میان، 1 اسکار به دست آورد. 4 سال بعد از آن، انیمیشن داستان اسباب بازی 2 ساخته شد، حدود 11 سال بعد، داستان اسباب بازی 3 به روی پرده سینماها رفت و 9 سال بعد در سال 2019 داستان اسباب بازی 4 اکران شد. حالا حدود 25 سال از پخش اولین قسمت می‌گذرد و این انیمیشن همچنان محبوب و پرطرفدار است چون هنوز از میان کودکان دیروز هم طرفدار دارد. تمام قسمت‌های انیمیشن داستان اسباب بازی دوبله فارسی را می‌توانید از سایت و یا اپلیکیشن ویزور تماشا کنید.

بالای ۶ سال