والاس و گرومیت : طلسم خرگوش | Wallace & Gromit: The Curse of the Were-Rabbit
سینمایی مدت زمان: 85 دقیقه سال تولید: 2005

دانلود انیمیشن والاس و گرومیت طلسم خرگوش با دوبله فارسی

دانلود انیمیشن والاس و گرومیت: نفرین موجود خرگوش نما

در انیمیشن والاس و گرومیت طلسم خرگوش با نام دیگر نفرین موجود خرگوش نما ،«والاس» مخترعی عجیب و غریب است که با سگش «گرومیت» زندگی می‌کند. در شهری که شغل اکثر مردم پرورش سبزیجات است، شغل والاس و گرومیت، مبارزه با آفت‌ها و خرگوش گیری است. آنها در محوطه خانه‌ها ابزارهای امنیتی کار می‌گذارند تا به محض دیدن خرگوش آنها را از خطر مطلع کند. سپس آنها با ماشین‌های تمام اتوماتیکی که والاس اختراع کرده حاضر می‌شوند و به محل حادثه می‌روند. آنها خرگوش‌ها را می‌گیرند و به زیرزمین خانه خودشان می‌برند تا در کنار همنوعانش زندگی کند.

در ادامه داستان انیمیشن والاس و گرومیت نفرین خرگوشی می‌بینیم که تنها چند روز به رقابت ویژه انتخاب بهترین سبزیجات باقی مانده است و مردم شهر بیشتر از هر زمان دیگر به والاس و گرومیت نیاز دارند تا باغچه‌ی آنها را از شر آفت‌ها محفوظ نگه دارند. خانمی به نام لیدی تاتینگتون از قصر تاتینگتون با والاس تماس می‌گیرد و می‌گوید به کمک فوری نیاز دارد زیرا تمام باغ جلوی قصر پر از خرگوش شده است. از طرف دیگر مردی به نام ویکتور که به خاطر اموال لیدی تاتینگتون به او پیشنهاد ازدواج داده است وارد می‌شود تا خودی نشان بدهد.

در انیمیشن والاس و گرومیت طلسم خرگوش شیوه‌ خرگوش گرفتن ویکتور و والاس خیلی متفاوت است. ویکتور اسلحه به دست برای کشتن خرگوش‌ها از راه می‌رسد. حتی خود لیدی تاتینگتون هم از این روش خوشش نمی‌آید. قبل از اینکه ویکتور کاری کند، والاس با ماشین مکنده‌اش خرگوش‌ها را از سطح باغ جمع می‌کند. ویکتور از این اتفاق راضی نیست و این تازه اول ماجرا است...

انیمیشن والاس و گرومیت طلسم خرگوش یا نفرین خرگوشی مانند  انیمیشن بره ناقلا فارماگدون استاپ موشنی است که با همکاری DreamWorks Animation ساخته شده است. این انیمیشن بعد از انیمیشن فرار جوجه ای زبان اصلی ، دومین اثر سینمایی بلند از استودیو Aardman است. نفرین خرگوشی The Curse of the Were-Rabbit با تقلید از فیلم‌های ترسناک کلاسیک ساخته شده است. انیمیشن والاس و گرومیت طلسم خرگوش در نیمه‌ی دوم سال 2005 اکران شد و بازخوردهای بسیار خوبی دریافت کرد. همچنین این انیمیشن برنده جایزه اسکار بهترین عنوان سال شده است. انیمیشن والاس و گرومیت طلسم خرگوش را می‌توانید با دوبله فارسی از سایت یا اپلیکیشن ویزور تماشا کنید.

وب سایت ویزور جدیدترین انیمیشن های دنیا مانند مربی اژدها 1 ، شگفت انگیزان، هتل ترانسیلوانیا 3 ، فروزن، رالف خرابکار ، بچه رئیس، ترول ها 2 و ... را با بهترین کیفیت برای دانلود در اختیار شما عزیزان قرار داده است.

بالای ۶ سال