مربی اژدها 1 | How To Train Your Dragon
سینمایی مدت زمان: 98 دقیقه سال تولید: 2010

دانلود انیمیشن مربی اژدها 1 دوبله فارسی How To Train Your Dragon

دانلود فیلم سینمایی چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم ۱دوبله فارسی

داستان انیمیشن مربی اژدها 1 از اینجا آغاز می شود: در جزیره‌ای به نام «برک» که در جایی دورافتاده و بسیار سرد است، وایکینگ‌ نوجوانی به نام «هیکاپ» با خانواده‌اش زندگی می‌کنند. شغل آنها کشاورزی و دامداری است اما مثل هر جای دیگر، آنها هم گرفتار آفت هستند. اما نه هر آفتی! شهر کوچک آنها مرتبا درگیر حمله اژدهایان است. آنها باید با سلاح‌هایی که دارند از مردم و شهر محافظت کنند. «هیکاپ» پسر رئیس قبیله است اما چون ریزنقش و کم سن و سال است در مبارزه‌ها شرکت داده نمی‌شود.

 در ادامه انیمیشن مربی اژدها 1 (با نام دیگر چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم) می بینیم که در میان این مهاجمان ناخوانده، انواع مختلفی از اژدها وجود دارد. اما فقط یک نوع از آنها به نام «خشم شب» است که برای همه مجهول مانده است. او مثل بقیه برای غذا حمله نمی‌کند و چون سرعت و دقتش در حمله زیاد است، هیچکس موفق به شکارش نشده است. هیکاپ تصمیم می‌گیرد یک اژدهای خشمِ شب شکار کند و موفق هم می‌شود اما کسی حرفش را باور نمی‌کند. او با آن اژدهای خطرناک دوست می‌شود و تازه می‌فهمد خشم شب موجود بی رحمی نیست. هیکاپ، اسم او را «بی دندان» می‌گذارد. از طرفی، وایکینگ‌ها جلسه‌ای برگزار می‌کنند و تصمیم می‌گیرند به لانه‌ی اصلی اژدها حمله کنند و آنها را از بین ببرند. از طرف دیگر، هیکاپ سعی می‌کند نقطه‌ضعف‌های بی دندان را پیدا کند تا در برخورد با اژدهایان دیگر حرفه‌ای‌تر برخورد کند و حالا نبردی بزرگ در راه است... اگر دوست دارید ادامه این داستان جذاب را بدانید شما را به تماشا و دانلود فیلم سینمایی چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم ۱دوبله فارسی دعوت می‌کنیم.

انیمیشن مربی اژدها 1 یا چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم ، برداشتی آزاد از داستانی با همین نام است. این انیمیشن اوایل 2010 اکران شد و بازخوردهای فوق‌العاده‌ای از مردم و منتقدان گرفت. همچنین انیمیشن مربی اژدها که با نام اژدها سواران هم معروف شده، نامزد جوایز بزرگی مثل اسکار، گلدن‌گلوب و بفتا هم شده است. محبوبیت این انیمیشن جدید باعث شد تا برای آن دو ادامه دیگر هم ساخته شود. شما می توانید انیمیشن مربی اژدها 2 دوبله فارسی و نیز شماره بعدی با عنوان انیمیشن مربی اژدها 3 دوبله فارسی را به همراه بهترین انیمیشن‌های روز دنیا را در سایت و اپلیکیشن ویزور ببینید و لذت ببرید. ضمن آن که می توانید علاوه بر تماشای ده ها انیمیشن سینمایی جدید مانند انیمیشن به پیش ، شگفت انگیزان، گرگ مادرزاد ، باب اسفنجی، ویلوبی ها و ... دیگر انیمیشن محبوب 2010 یعنی انیمیشن من نفرت انگیز 1 را نیز با دوبله فارسی در وب سایت ویزور تماشا و یا آن را دانلود نمایید.