بر آب رفته | Flushed Away
سینمایی مدت زمان: 85 دقیقه سال تولید: 2006

انیمیشن بر آب رفته دوبله فارسی 2006 Flushed Away

دانلود انیمیشن flushed away 2006

انیمیشن بر آب رفته از جایی شروع می شود که در خانه‌ یک فرد ثروتمند در لندن، یک موش به نام «رودی» در قفس بزرگ و مجللش زندگی می‌کند. صاحب او دختر کوچولویی به نام «رزی» است. اهالی خانه قرار است به سفر بروند و «رودی» چند روز تنها است. «رزی» برایش مقداری زیادی غذا می‌گذارد و می‌رود. همین که آنها از خانه خارج می‌شوند، «رودی» از قفسش بیرون می‌آید و با اسباب‌بازی‌های «رزی» بازی می‌کند. او زندگی بسیار راحتی دارد و اختیار کل خانه در دست او است. او تمام روز را تفریح می‌کند و بعد به قفسش می‌رود که بخوابد.

ناگهان صدایی به گوش او می‌رسد. او که خیلی نازپروده و ترسو است حسابی وحشت زده می‌شود. سپس با یک چراغ قوه به سمت منبع صدا می‌رود. ظاهرا صدا از لوله‌های آب است. فاضلاب از لوله‌ها بیرون می‌ریزد و یک موش کثیف وارد خانه می‌شوند. او از دیدن آن همه خوراکی و خانه به آن بزرگی شگفت‌زده می‌شود و می‌گوید که این خانه برای زندگی کردن یک موش واقعا فوق العاده است. رودی یک لحظه پیش خودش فکر می‌کند که اگر این موش تازه وارد دیگر از خانه نرود خیلی بد می‌شود.

در ادامه انیمیشن بر آب رفته رودی یک نقشه می‌کشد که این موش را بیرون کند. پس به او می‌گوید که بهتر است قبل از خوردن صبحانه از جکوزی استفاده کند. سپس او را کنار توالت خانه می‌برد و از او می‌خواهد در آب بپرد ولی آن موش که از «رودی» زرنگ‌تر است، او را درون توالت هل می‌دهد و بعد سیفون را می‌کشد. به این ترتیب، رودی که تا پیش از آن در ناز و نعمت زندگی می‌کرد، روانه فاضلاب می‌شود. او در آنجا یک در خروج می‌بیند و سعی می‌کند از آن خارج شود اما وارد یک شهر بزرگ زیرزمینی می‌شود، شهر موش‌ها!

این شهر دقیقا شبیه به لندن است با این تفاوت که زیر زمین است و با لوازم دور ریختنی درست شده است. در این شهر موش‌ها مثل آدم‌ها در کنار هم زندگی می‌کنند. اما «رودی» از این شهر خوشش نمی‌آید و سعی دارد هرطور شده به خانه‌اش برگردد...

انیمیشن بر آب رفته Flushed Away اواخر سال 2006 اکران شد. این انیمیشن نامزد جایزه بفتای بهترین انیمیشن سال شده است. امیدواریم از تماشای انیمیشن دوبله فارسی بر آب رفته در سایت و اپلیکیشن ویزور لذت ببرید. دیگر انیمیشن جذاب سال 2006 انیمیشن عصر یخبندان 2 است که می توانید آن را در وب سایت ویزورکیدز تماشا کنید.

اگر به تماشای انیمیشن های جدید 2020 هم علاقه مند باشید، به شما پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن گرگینه ها ، به پیش، نقاب میوتارو ، دانشگاه جادویی، انیمیشن روی ماه ، آرتمیس فاول، مورتال کمبت : انتقام اسکورپیون و ... را نیز در وب سایت ویزور تماشا کنید.