ماشین ها | Cars
سینمایی مدت زمان: 117 دقیقه سال تولید: 2006

دانلود انیمیشن ماشین ها دوبله فارسی Cars

داستان انیمیشن ماشین ها درباره‌ی یک ماشین مسابقه‌ای قرمز رنگ به نام «لایتنینگ مک کوئین» است. هدف او همیشه برنده شدن است. او به بردن عادت کرده است و در واقع برایش هیچ چیز به جز اول شدن معنایی ندارد. تا اینکه او مسابقه را به رقیبش می‌بازد. این قضیه مک کوئین را بسیار عصبانی می‌کند و او تصمیم می‌گیرد تلافی کند.

یک روز مک کوئین به صورت اتفاقی از مسیر خارج می‌شود و به شهری به نام «رادیاتور اسپرینگ» می‌رسد. آنجا شهر خلوتی است و پلیس به خاطر سرعت غیرمجاز مک کوئین را جریمه و دستگیر می‌کند. او سعی می‌کند توضیح دهد که یک ماشین مسابقه معروف است و حالا در حال مسابقه است اما اهالی رادیاتور اسپرینگ از اطرافشان بی‌خبر هستند و او را نمی‌شناسند. حال مک کوئین به عنوان جریمه باید جاده‌ی شهر را تعمیر کند. تماشای انیمیشن ماشین ها را از دست ندهید.

مجموعه انیمیشن ماشین ها اولین بار با پخش انیمیشنی با همین نام محصول سال 2006 و تولید استودیو پیکسار به دنیا معرفی شد. بعد از آن دنباله‌ای در سال 2011 برای آن ساخته شد و از آنجا که محبوب و موفق واقع شد قسمت سوم آن را در سال 2017 ساختند. همچنین در کنار این انیمیشن، دو قسمت انیمیشن هواپیماها هم ساخته شد که آن هم پرطرفدار شد. به طور کلی مجموعه انیمیشن ماشین ها در باکس آفیس بیش از ١ میلیارد و نیم و در مجموع فروش جهانی بیش از ١٠ میلیارد دلار به دست آورده است.

انیمیشن ماشین‌ها 1 در نیمه‌ی اول سال 2006 اکران شد و بازخوردهای بسیار خوبی از منتقدان گرفت. این انیمیشن نامزد دریافت اسکار بهترین انیمیشن سال هم شد اما جایزه به رقیبش انیمیشن خوش قدم رسید. انیمیشن ماشین ها در گلدن گلوب موفق‌تر بود و در بخش بهترین انیمیشن جایزه را از آن خود کرد. دنباله‌های این انیمیشن یعنی انیمیشن ماشین ها 2 ، انیمیشن ماشین ها 3 دوبله فارسی و انیمیشن کوتاه ماتر و روح نورانی را می‌توانید از سایت یا اپلیکیشن ویزور تماشا کنید.

همچنین کارتون ها و انیمیشن های پرطرفداری مانند فروزن ، عصر یخبندان، باب اسفنجی پلیس را خبر کن ،مربی اژدها، سونیک خارپشت ، بچه رئیس، اسمورف ها 3 و ... نیز در وب سایت ویزور در دسترس شما عزیزان قرار گرفته است.