روباه و سگ شکاری (زبان اصلی) | The Fox and the Hound
زبان اصلی مدت زمان: 83 دقیقه سال تولید: 1981

دانلود انیمیشن روباه و سگ شکاری The Fox and the Hound

در انیمیشن روباه و سگ شکاری داستان از این قرار است که یک گروه شکارچی در جنگل در حال شکار هستند. یک بچه روباه کوچولو که حسابی از سر و صدای شلیک تفنگ‌ها و پارس سگ‌های شکاری ترسیده است، دوان دوان از جنگل بیرون می‌رود. در همین حین یک جغد مهربان او را می‌بیند و دلش برای حیوان بیچاره می‌سوزد. او که می‌داند توانایی نگهداری از بچه روباه را ندارد از دوستانش که یک گنجشک و یک دارکوب هستند کمک می‌گیرد.

در ادامه انیمیشن روباه و سگ شکاری آنها خانه‌ی یک پیرزن تنها را به جغد نشان می‌دهند و با یک نقشه‌ی حساب شده، پیرزن را به بیرون از خانه و نزدیک بچه روباه هدایت می‌کنند. پیرزن از دیدن او بسیار هیجان زده می‌شود و او را با خود به کلبه‌اش می‌برد تا از او نگهداری کند. او نام روباه کوچولو را تاد می‌گذارد. او در مزرعه کوچکش یک گاو و چند مرغ و خروس و جوجه دارد. برای روباه کوچولو این فضا خیلی جالب است. یک روز تاد با یک توله سگ بامزه به نام کوپر که در همسایگی آنها زندگی می‌کند آشنا می‌شود. کوپر قرار است که یک سگ شکاری شود...

انیمیشن روباه و سگ شکاری The Fox and the Hound محصولی از کمپانی والت دیزنی Walt Disney و بیست و چهارمین فیلم بلند این کمپانی است. این انیمیشن محصول سال 1981 است و بر اساس رمانی با همین نام ساخته شده است. یک تیم بزرگ از طراحان و انیماتورها برای ساخت این انیمیشن به کار گرفته شدند. این انیمیشن در زمان اکرانش بازخوردهای بسیار خوبی گرفت و تماشاگران به آن امتیاز خوبی دادند. انیمیشن روباه و سگ شکاری را هم اکنون می‌توانید از وب سایت و اپلیکیشن ویزور تماشا کنید. همچنین اگر به تماشای انیمیشن‌های کلاسیک کمپانی والت دیزنی علاقمند هستید، انیمیشن دوبله فارسی سفیدبرفی و هفت کوتوله، بامبی، دامبو و گربه‌های اشرافی را می‌توانید از وب سایت ویزور کیدز تماشا کنید. امیدواریم از تماشای آنها لذت ببرید.

نقد و بررسی


ثبت نقد جدید

برای ثبت نقد باید وارد سایت شوید.