فرار جوجه ای (زبان اصلی) | Chicken Run
زبان اصلی مدت زمان: 84 دقیقه سال تولید: 2000

دانلود انیمیشن فرار جوجه ای Chicken Run

در انیمیشن فرار جوجه ای یا فرار مرغی، در یک مزرعه یک مرغداری وجود دارد. یکی از مرغ‌ها به نام «جینجر» که از زندانی بودن خسته شده است نقشه فرار می‌کشد. یک شب او زمین کنار حصار را با قاشق می‌کند و موفق می‌شود به طرف دیگر برود. او منتظر می‌ماند تا دوستانش هم به او ملحق شوند اما آنها برای عبور از حفره زیادی چاق هستند. در همین حین سگ‌های نگهبان سر می‌رسند و مرد نگهبان مرغ را دستگیر می‌کند. به عنوان تنبیه او را به صورت انفرادی حبس می‌کند تا درسی به او بقیه بدهد. جینجر بالاخره از حبس بیرون می‌آید اما مساله این است که نه تنها نترسیده بلکه برای فرار مصمم‌تر هم شده است.

در دنباله داستان انیمیشن فرار جوجه ای خواهیم دید که جینجر نقشه‌های زیادی می‌کشد. بیرون رفتن با چرخ‌دستی حمل غذا، تغییر چهره، حفر تونل و ده‌ها نقشه‌ی دیگر که همگی شکست می‌خورند و باعث حبس شدن او می‌شوند. صاحب مزرعه گاه به گاه برای سرشماری مرغ‌ها و تعداد تخم‌هایی که گذاشتند به آنها سر می‌زند و هر مرغی که تخم کمتری گذاشته را می‌کشد تا از گوشت آن استفاده کند. شرایط برای جینجر و بقیه روز به روز بدتر می‌شود.

در ادامه کارتون فرار جوجه ای می بینیم که یک روز جینجر با دیدن پرواز غازهای وحشی فکری به سرش می‌زند. اگر مرغ‌ها هم می‌توانستند پرواز کنند خیلی راحت از این زندان خلاص می‌شدند. او یک جلسه پنهانی برگزار می‌کند تا طرحش را با بقیه در میان بگذارد. برای تهیه وسایل مورد نیازش هم از دو موش کمک می‌گیرد. آیا مرغ‌ها موفق به فرار می‌شوند؟

انیمیشن فرار جوجه ای با نام دیگر فرار مرغی که برخی آن را با عنوان انیمیشن چیکن ران نیز می‌شناسند، برگرفته از فیلم «فرار بزرگ» محصول سال 1963 است که فرار عده‌ای سرباز در جنگ جهانی دوم را نشان می‌دهد. انیمیشن فرار جوجه ای در سال 2000 اثر Nick Park و Peter Lord با فروش بیش از 224 میلیون دلار به پرفروش‌ترین استاپ موشن تاریخ سینما تبدیل شد. انیمیشن فرار جوجه ای نامزد دریافت جایزه گلدن گلوب بهترین فیلم کمدی موزیکال شده است. ضمنا انیمیشن فرار جوجه ای دوبله فارسی را نیز می‌توانید از ویزور تماشا کنید.

پیشنهاد می کنیم تماشای انیمیشن های محبوب دیگر مانند ترول ها 2 ، سونیک خارپشت، سگ های نگهبان ، کلاوس، باب اسفنجی بیرون از آب ، کارآگاه پیکاچو، توت فرنگی کوچولو، داستان اسباب بازی 4 و ... را نیز در ویزور تماشا کنید.

بالای ۶ سال

نقد و بررسی


ثبت نقد جدید

برای ثبت نقد باید وارد سایت شوید.