پاندا کونگ فو کار 3 (زبان اصلی) | Kung Fu Panda 3
زبان اصلی مدت زمان: 95 دقیقه سال تولید: 2016

دانلود انیمیشن پاندا کونگ فو کار 3 - Kung Fu Panda 3

در انیمیشن پاندا کونگ فو کار 3 ، «پو»، جنگجوی اژدها، که حالا یک مبارز بی‌رقیب و افسانه‌ای است با یک جنگجو به نام «لی» آشنا می‌شود که به دنبال فرزند گمشده‌اش می‌گردد. بعد متوجه می‌شود که این بچه‌ی گمشده همان پو است. پو که حالا خانواده‌اش را پیدا کرده با راه و رسم زندگی صلح‌آمیز پانداها آشنا می‌شود. همه چیز خوب پیش می‌رود تا اینکه موجود خطرناکی به نام «کای» سر و کله‌اش پیدا می‌شود. او تصمیم دارد تا «چی» تمام استادان کونگ‌فو را بگیرد. چی، در واقع همان انرژی حیاتی آنها است. او با این کار می‌خواهد میراث اوگوِی را از بین ببرد. حالا پو، پدرش و دیگر اهالی روستا باید برای رویارویی با کای آماده شوند.

انیمیشن پاندا کونگ فو کار 3 سومین انیمیشن از مجموعه‌ی خودش است و توسط دریم ورکس و به صورت سه بعدی تهیه شده است. یک سال بعد از قسمت دوم پاندای کونگ‌فوکار در سال 2012 اعلام شد که قرار است برای آن قسمت سومی هم در نظر بگیرند. تا پیش از آن دریم ورکس که از فروش دو نسخه‌ی قبل بسیار راضی بود گفت اگر به همین منوال باشد برای این انیمیشن تا شش دنباله می توانیم بسازیم. در نهایت این انیمیشن که قرار بود 2015 به روی پرده برود، با یک سال تاخیر اکران شد. انیمیشن پاندا کونگ فو کار 3 اوایل سال 2016 به صورت محدود در چین و بعد در آمریکا اکران شد. از همان روزهای اول اکران بازخوردهای خوبی از سوی مردم ومنتقدان دریافت کرد. بودجه‌ی ساخت این انیمیشن 145 میلیون دلار بود و مجموع فروش جهانی آن به بیش از 521 میلون رسید که رقم نسبتا خوبی است.

انیمیشن پاندا کونگ فو کار 3 علیرغم موفقیتی که در گیشه داشت از فصل جوایز و رقبایی مثل انیمیشن کوبو و دو تار ، موآنا و شهر حیوانات جا ماند و اسکار آن سال به انیمیشن شهر حیوانات رسید.

شما می توانید این انیمیشن دوست داشتنی و جذاب را به همراه سایر انیمیشن های 2016 در اپلیکیشن و وب سایت ویزور تماشا کنید.