انیمیشن کوکو (زبان اصلی) | Coco
زبان اصلی مدت زمان: 100 دقیقه سال تولید: 2017

دانلود انیمیشن coco کوکو زبان اصلی

داستان انیمیشن کوکو از اینجا شروع می شود که پسربچه‌ای به نام «میگل» ماجرای زندگی اجدادش را بازگو میکند. سال‌ها پیش، جد بزرگش که موزیسین بزرگ و مشهوری بود، کارش را به زندگی و خانواده ترجیح می‌دهد. او یک روز با گیتارش از شهر می‌رود و دیگر برنمی‌گردد. همسرش، «ایملدا»، بعد از این قضیه، از ساز و موسیقی بیزار می‌شود. او همه‌ی آلات موسیقی را از خانه بیرون می‌اندازد و چون باید هزینه‌ی زندگی خودش و دختر کوچولویش «کوکو» را تامین کند، کسب و کار خودش را شروع می‌کند: کفش‌دوزی. سال‌ها می‌گذرد و خانواده در صنعت کفش حسابی پیشرفت می‌کنند و همچنان نسل در نسل از ساز و موسیقی دوری می‌کنند. «کوکو» حالا پیر شده و حافظه‌ی درست و حسابی ندارد. او در واقع مادرِ مادربزرگ «میگل» است.

«میگل» برعکس خانواده‌اش عاشق موسیقی است. او شیفته‌ی «ارنستو دلاکروز» موزیسین بزرگ، است و آرزو دارد مثل او شود اما می‌ترسد این قضیه را با خانواده‌اش در میان بگذارد. میگل که در بازار شهر کفش واکس می‌زند، متوجه می‌شود که قرار است یک مسابقه‌ی استعدادیابی در شهر برگزار شود. خانواده‌اش به شدت مخالفت می‌کنند و به او می‌گویند باید خودش را برای شب مردگان و دیدار با اجدادش آماده کند. مادربزرگ میگل به او گفته که در شب مردگان باید عکس‌های درگذشتگان را در خانه بگذاریم تا روح آنها راهش را پیدا کند و به خانه بیاید و کل خانواده دور هم جمع بشوند. در میان عکس ها اما عکسی از جد بزرگ میگل وجود ندارد. آنها می‌خواهند او را فراموش کنند. در واقع آخرین کسی که او را به یاد دارد دخترش ماما کوکو است که دارد حافظه‌اش را از دست می‌دهد. میگل اما به اتاقش می‌رود. در آنجا او به صورت پنهانی فیلم‌های دلاکروز را تماشا می‌کند و با گیتارش تمرین می‌کند. او شبانه به مقبره ارنستو می‌رود، گیتارش را برمی‌دارد و همین که شروع به  نواختن می‌کند وارد دنیای مردگان می‌شود. حالا او باید راهش را به بیرون پیدا کند...

انیمیشن کوکو اواخر 2017 اکران شد و نقدهای بسیار خوبی دریافت کرد. همچنین این انیمیشن برنده‌ی دو جایزه اسکار، یک گلدن گلوب و یک بفتا شد. اگر دوست دارید انیمیشن های دیگر سال 2017 را هم تماشا کنید ما دانلود انیمیشن Baby boss یا بچه رییس را به شما پیشنهاد می کنیم. شما می توانید انیمیشن coco دوبله فارسی را از وب سایت ویزور دانلود نمایید. ضمنا امکان دانلود انیمیشن کوکو دوبله فارسی نیز در این وب سایت فراهم می باشد.

امیدواریم از تماشای انیمیشن کوکو که یک کارتون شاد و خانوادگی است، لذت ببرید. ده ها انیمیشن سینمایی جدید 2020 نیز در وب سایت ویزور برای دانلود و تماشا در دسترس شما علاقمندان به انیمیشن قرار دارند. از جمله انیمیشن های گرگ مادرزاد ، اسکوب، انیمیشن به پیش ، مینیون ها ظهور گرو، ویلوبی ها و ... شما را به تماشای این انیمیشن های جذاب و جدید دعوت می‌کنیم.

بالای ۶ سال
درام کمدی