هالک در سرزمین هیولاها | Hulk : Where Monsters Dwell
سینمایی مدت زمان: 75 دقیقه سال تولید: 2016

دانلود انیمیشن هالک در سرزمین هیولاها با دوبله فارسی Hulk: Where Monsters Dwell

دانلود انیمیشن هالک شکست ناپذیر سرزمین هیولاها با دوبله فارسی

در انیمیشن هالک در سرزمین هیولاها ، هالک Hulk یک شخصیت ابرقهرمانی خیالی از دنیای مارول کامیکس است. این شخصیت را «استن لی» و «جک کربی» در 1962 خلق کردند و در اولین نسخه از کمیک «هالک شگفت انگیز» به دنیا معرفی کردند. استن لی درباره‌ی خلق هالک گفته که از «دکتر جکیل و آقای هاید» و هیولای «فرانکنشتاین» برای خلق هالک الهام گرفته‌است. از این شخصیت در رسانه‌ها استفاده‌ی زیادی شده است. او در فیلم‌ها و سریال‌های بسیاری حضور داشته و چند بازی ویدیویی بر اساس او ساخته شده است.

هالک در واقع همان دکتر «رابرت بروس بنر» فیزیک‌دان است. بروس بنر به صورت اتفاقی در معرض اشعه‌های بمب گامایی اختراع خودش قرار گرفت و به هالک تبدیل شد. حالا هر وقت بنر خشمگین می‌شود یا زندگی‌اش در خطر باشد، به هالک تبدیل می‌شود. هالک، هیولایی جهش یافته، انسان‌نما، عظیم‌الجثه و سبز رنگ است که زور زیادی دارد و نمی‌تواند خشمش را کنترل کند. قدرت هالک هیچ محدودیت داخلی ندارد و دوام، بازسازی، و استقامت او با توجه به طبعش افزایش پیدا می‌کند.

انیمیشن هالک در سرزمین هیولاها در یک شب هالووین شروع می‌شود. چند دختر و پسر با لباس‌های هالووینی خود در خانه‌ها را می‌زنند تا آبنبات و شکلات جمع کنند تا اینکه به یک خانه‌ی عجیب و ساکت می‌رسند. آنجا خانه‌ی «دکتر استرنج» است. هیولاها به شهر حمله کردند و او در حال دستگیر کردن و زندانی کردن آنها است. هالک هم برای کمک به او حاضر است و با تمام قدرت هیولاها را دور می‌کند.

بچه‌ها در حال تماشا هستند که ناگهان هالک دوباره به حالت انسانی خود برمی‌گردد. دکتر استرنج سعی می‌کند تا سر از این ماجرا در بیاورد اما وقتی با بروس بنر صحبت می‌کند متوجه می‌شود که انگار بروس در خواب و خیال است. چه بر سر این قهرمان سبز بزرگ آمده است؟ تماشای انیمیشن هالک در سرزمین هیولاها دوبله فارسی Hulk: Where Monsters Dwell محصول کمپانی Marvel Animation را از دست ندهید.

علاوه بر دانلود انیمیشن هالک شکست ناپذیر سرزمین هیولاها با دوبله فارسی شما می توانید دیگر انیمیشن های محبوب روز دنیا مانند پوکمون کارآگاه پیکاچو ، سگ های نگهبان، بن تن ، باب اسفنجی و ... را نیز در وب سایت ویزور دانلود و تماشا کنید.

بالای ۱۰ سال