پسر پاگنده (زبان اصلی) | The Son of Bigfoot
زبان اصلی مدت زمان: 92 دقیقه سال تولید: 2017

دانلود انیمیشن پسر پاگنده The Son of Bigfoot

داستان انیمیشن پسر پاگنده با یک تعقیب و گریز شروع می‌شود. دانشمندی به نام دکتر هریسون در جنگل در حال فرار از دست عده‌ای افراد مسلح است. آنها از شرکت «هیرکو» هستند؛ شرکتی که در زمینه‌ی تولید محصولات مو فعالیت دارد. دکتر هریسون به آبشار می‌رسد و چون چاره‌ای برایش نمی‌ماند از آنجا پایین می‌پرد و کسی او را پیدا نمی‌کند. 12 سال بعد پسرش «آدام هریسون» را در مدرسه می‌بینیم. او پسری مهربان و بی آزار است اما مورد قلدری همکلاسی‌هایش قرار می‌گیرد. یک روز در کلاس همکلاسی او چند آدامس جویده روی موهای پرپشت و بلند آدام می‌اندازد. آدام برای برداشتن آنها به دستشویی مدرسه می‌رود اما آدمس‌ها حسابی به موهای او چسبیده‌اند. او از عصبانیت داد می‌زند و در همان لحظه پاهایش رشد عجیبی می‌کنند و از کفشش بیرون می‌زنند. اما دوباره به حالت عادی برمی‌گردند.

آدام، پسر پاگنده از این ماجرا چیزی به مادرش نمی‌گوید. آدامس‌ها در موهای آدام گیر کرده‌اند و مادرش مجبور می‌شود موهای او را کوتاه کند. صبح روز بعد، آدام لبه کفش‌هایش را با چسب به هم می‌چسباند و به سمت در خروجی خانه می‌رود. ناگهان در آینه می‌بیند که موهایش به اندازه‌ی روز قبل بلند هستند. او سعی می‌کند آنها را کوتاه کند اما خرابکاری می‌کند و در آخر کلاه به سر به سمت مدرسه می‌رود.

داستان انیمیشن پسر پاگنده با پیدا شدن یک جعبه در خانه ادامه پیدا می کند. آدام می فهمد که در آن اطلاعاتی درباره‌ی پدرش وجود دارد. او متوجه می‌شود که پدرش زنده است و جایی در جنگل پنهان شده است. او یک پاگنده است و برای حفظ DNA خود از افراد سودجو و حفظ امنیت خانواده‌اش این کار را انجام داده است. آدام شگفت زده از اینکه فهمیده پسر پاگنده است راهی یک سفر پر خطر و پرماجرا می‌شود تا پدرش را پیدا کند. آدام در این راه متوجه می‌شود که بعضی ویژگی‌های پدرش مثل: پاهای بزرگ، قدرت شنوایی بالا، دویدن با سرعتی باورنکردنی و البته توانایی صحبت با حیوانات جنگل را به ارث برده است...

اگر دوست داشته باشید انیمیشن های بیشتری راجع به انواع پاگنده ها ببینید، انیمیشن لینک گمشده ، نفرت انگیز و پاکوچولو نمونه‌های خوبی از این قبیل هستند. این انیمیشن‌ها را با دوبله فارسی از ویزور کیدز تماشا کنید. ضمنا انیمیشن دیپ قهرمان نیز از دیگر انیمیشن های سال 2017 است که شما را به تماشای آن دعوت می کنیم.

بالای ۶ سال