اسمورف ها 3 (زبان اصلی) | Smurfs: The Lost Village
زبان اصلی مدت زمان: 90 دقیقه سال تولید: 2017

دانلود انیمیشن اسمورف ها 3 Smurfs: The Lost Village

داستان انیمیشن اسمورف ها 3 از مکانی پنهان در جنگل شروع می‌شود. اسمورف ها موجودات کوتوله آبی رنگی هستند که هرکدام ویژگی اخلاقی خاصی دارند. در واقع نام آنها بر اساس همین ویژگی‌ها انتخاب شده است. مثلا: «جوکی» همیشه در حال شیطنت و سر به سر دیگران گذاشتن است، «هَندی» سازنده است، «برینی» درسخوان و باهوش است، «کلامزی» دست و پا چلفتی است، «نوزی» فضول است و به همین ترتیب هرکدام یه نام خاص متناسب با ویژگی خود دارند. در میان آنها یک «پاپا اسمورف» هم هست که از بقیه بزرگتر است و کل دهکده را او سر و سامان داده است.

البته در انیمیشن اسمورف ها 3 در میان اسمورف ها که همه پسر هستند یک اسمورف دختر هم وجود دارد. نام او «اسمورفِت» است. او یک تفاوت دیگر هم با بقیه دارد، «گارگامل»، جادوگر شرور، اسمورفت را با جادوی سیاه خلق کرده است. او اسمورفت را ساخت تا راه دهکده‌ی اسمورف ها را پیدا کند اما پاپا با قدرت جادویی‌اش او را به دختری مهربان و دوست داشتنی تبدیل کرد و او در دهکده ماندگار شد. هنوز هیچکس نمی‌داند ویژگی منحصر به فرد اسمورفت چیست چون نه در زمینه خاصی مهارت دارد و نه از اسمش می‌توان حدس زد.

اسمورفت راه‌های مختلفی را امتحان می‌کند تا به ماهیت اصلی خودش پی ببرد اما موفق نمی‌شود. تا اینکه یک روز او با چند نفر از دوستانش تصمیم می‌گیرند دهکده را ترک کنند و برای پیدا کردن پاسخ سوال‌هایشان به جنگل ممنوعه بروند. این سفر برای آنها بسیار پرخطر است. علاوه بر این، گارگامل بدجنس منتظر فرصت است تا اسمورف ها را به دام بیاندازد...

کارتون اسمورف ها 3 اولین بار در سال 1981 به صورت سریال از تلویزیون پخش شد. سپس در سال 2011 یک فیلم سینمایی از آنها ساخته شد که بسیار مورد توجه و استقبال مخاطبان قرار گرفت. قسمت دوم اسمورف‌ها چند سال بعد در سال 2013 پخش شد و فیلم سوم با نام انیمیشن اسمورف ها : جنگل گمشده یا همان اسمورف ها 3 اوایل سال 2017 اکران شد. این انیمیشن با بودجه‌ای در حدود 60 میلیون دلار ساخته شد و بیش از 197 میلیون دلار در دنیا فروش داشت.

تمام قسمت‌های سریال انیمیشن اسمورف ها دوبله فارسی را می‌توانید از سایت و یا اپلیکیشن ویزور تماشا و دانلود کنید. ضمن آن که دیگر انیمیشن محبوب 2017 یعنی تام و جری در کارخانه شکلات سازی نیز برای دانلود و تماشای در وب سایت ویزور در دسترس شما قرار دارد. شما می توانید انیمیشن های جدید 2020 از جمله انیمیشن ترول ها 2 ، به پیش، انیمیشن روح 2020 و ... را نیز در ویزورکیدز تماشا کنید.

بالای ۶ سال