سگ آواز خوان (زبان اصلی) | Rock Dog
زبان اصلی مدت زمان: 90 دقیقه سال تولید: 2016

دانلود انیمیشن سگ آوازخوان Rock Dog

دانلود انیمیشن سگ آواز خوان زبان اصلی

در انیمیشن سگ آوازخوان یک سگ ماستیف تبتی محافظ جان ساکنان کوه‌های برفی است. زندگی در این کوهستان خیلی راحت سپری می‌شود و مردمش یعنی گوسفندان فقط 2 کار را انجام می‌دهند. تولید پشم و ساخت موسیقی. آنها از پشم، نخ و از آن لباس می‌بافند. در کنار این کار، همه‌ی ساکنان ساز می‌زنند و زندگی شادی دارند. برای آنها این دقیقا مثل زندگی در بهشت است. اما زندگی آن قدرها هم آسان نیست چون هرجا گوسفند باشد، گرگ هم هست. گرگ‌ها گاه به گاه به صورت گله‌ای به گوسفندها حمله می‌کنند.

با آمدن ماستیف همه‌ی گرگ‌ها از آن سرزمین دور شدند زیرا کسی توان مقابله با این سگ بزرگ و نیرومند را نداشت. اما او باید چاره‌ای می‌اندیشید تا برای همیشه گرگ‌ها را دور نگه دارد. بنابراین یک ارتش چوبی ساخت، گوسفندها درون یک پوشش چوبی که نمای یک سگ بزرگ را داشت قرار می‌گرفتند و نوبتی نگهبانی می‌دادند. همچنین او شروع به آموزش دادن پسر کوچولویش «بودی» کرد.

بودی سر به هوا و بازیگوش بود و بیشتر از مبارزه به موسیقی علاقه داشت. پدرش که خطر حمله گرگ را جدی می‌دید، همه‌ی سازها را از سطح شهر جمع کرد و در یک جا انبار کرد. او شروع به آموزش به گوسفندها کرد تا نسبت به خطر موجود آگاه باشند. اما علاقه‌ی بودی به موسیقی از بین نرفت. یک روز یک رادیو به صورت اتفاقی به دست بودی رسید. او با شنیدن یک آهنگ راک از آن رادیو تصمیم گرفت که موسیقی را دنبال کند. اما تکلیف کوه‌های برفی چیست؟ تماشای انیمیشن سگ آوازخوان زبان اصلی را از دست ندهید.

انیمیشن سگ آواز خوان Rock Dog یک انیمیشن چینی-آمریکایی و محصول کمپانی Huayi Brothers است. این انیمیشن نیمه‌ی دوم سال 2016 اکران شد و امتیاز متوسطی از تماشاگران گرفت. انیمیشن سگ آواز خوان زبان اصلی Rock Dog را هم اکنون می‌توانید از سایت یا اپلیکیشن ویزور کیدز تماشا کنید. همچنین اگر به انیمیشن‌هایی با این سبک علاقه دارید تماشای انیمیشن آواز Sing را به شما پیشنهاد می‌دهیم. شما می‌توانید جدیدترین انیمیشن های دوبله فارسی دنیا از جمله انیمیشن بی باک ، ویلوبی ها، اژدهای آرزوها ، اسکوب، درخت آرزوها و ... را نیز در وب سایت ویزورکیدز تماشا کنید.

بالای ۶ سال

نقد و بررسی

۹۹/۰۴/۰۷
ای کاش دوبلشو میزاش تن
۹۸/۱۱/۲۴
خیییییییلللللللللییییییی عااااااااالللللللیییییییییی

ثبت نقد جدید

برای ثبت نقد باید وارد سایت شوید.