عصر یخبندان 3 (زبان اصلی) | Ice Age: Dawn of the Dinosaurs
زبان اصلی مدت زمان: 94 دقیقه سال تولید: 2009

دانلود انیمیشن عصر یخبندان 3 - ظهور دایناسورها Ice Age: Dawn of the Dinosaurs

در قسمت قبل انیمیشن عصر یخبندان دیدیم که «مندی» که خیال می‌کرد تنها ماموت پشمالوی باقی مانده روی زمین است بالاخره یک گله ماموت پیدا کرد اما ترجیح داد با «الی»، «دیگو»، «سید» و موش‌ها بماند. در نتیجه آنها با هم به راهشان ادامه دادند. داستان عصر یخبندان 3 هم با «اسکرت» شروع می‌شود. او یک بلوط پیدا می‌کند و برای برداشتنش به بالای یک صخره می‌رود. در آنجا او یک سنجاب ماده می‌بیند و بین انتخاب او و بلوطش می‌ماند. در نهایت فریب دختر را می‌خورد و بلوط از دستش می‌رود.

حالا در ادامه انیمیشن عصر یخبندان 3 «الی» باردار است و «مندی» به عنوان پدر خیلی خیلی هیجان‌زده است. «دیگو» که در حال تغییرات فیزیکی است، گوشه گیر می‌شود و تصمیم می‌گیرد گروه را رها کند. «سید» با او صحبت می‌کند و می‌گوید ما همه خانواده هستیم اما فایده‌ای ندارد. «سید» که می‌بیند تنها شده و گروه در حال از هم پاشیدن است تصمیم ‌می‌گیرد خودش تشکیل خانواده دهد. او به صورت اتفاقی 3 تخم پیدا می‌کند و آنها را به عنوان فرزندانش برمی‌دارد.

«مندی» و «الی» به او می‌گویند تخم‌ها را به همان‌جا که برداشته برگرداند اما او قبول نمی‌کند. بالاخره تخم‌ها باز می‌شوند و 3 دایناسور از آنها بیرون می‌آید. «سید» خودش را مادر آنها می‌داند و از آنها مراقبت می‌کند تا اینکه یک دایناسور غول‌آسای عصبانی از راه می‌رسد و بچه‌هایش را به همراه «سید» به اعماق زمین می‌برد. همه تا آن زمان خیال می‌کردند که دایناسورها منقرض شده‌اند.

در ادامه عصر یخبندان 3 «مندی»، «الی»، «دیگو» و موش‌ها به اعماق زمین می‌روند و در کمال تعجب می‌بینند که آنجا پر از دایناسور است. آنها در آنجا با راسویی ماجراجو و ‌بی‌باک به نام «باک» آشنا می‌شوند. او ظاهرا این شهر زیرزمینی را خوب می‌شناسد و قرار به این می‌شود که در پیدا کردن «سید» به آنها کمک کند. «الی» باردار است و این مکان پر از خطر است، آیا آنها موفق می‌شوند دوستشان را پیدا کنند؟

انیمیشن عصر یخبندان 3 ظهور دایناسورها ، سومین قسمت از مجموعه عصر یخبندان است و توسط Carlos Saldanha و Mike Thurmeier ساخته و در سال 2009 اکران شده است. این انیمیشن کمدی و ماجراجویی و دیگر قسمت‌های آن از جمله انیمیشن عصر یخبندان 4 را می‌توانید در سایت و یا اپلیکیشن ویزور تماشا کنید.