هتل ترانسیلوانیا 1 (زبان اصلی) | Hotel Transylvania
زبان اصلی مدت زمان: 91 دقیقه سال تولید: 2012

دانلود انیمیشن هتل ترانسیلوانیا 1 زبان اصلی Hotel Transylvania

داستان انیمیشن هتل ترانسیلوانیا Hotel Transylvania از جایی شروع می شود که دراکولا بعد از مرگ همسرش باید دخترش «میویس» را به تنهایی بزرگ کند. آنها در جایی دوردست و در عمارتی به نام «هتل ترانسیلوانیا» زندگی می‌کنند. دراکولا، همیشه به دخترش یادآوری می‌کند که انسان‎‌ها موجودات خطرناکی هستند و باید از آنها دور بماند. او کلا اجازه نمی‌دهد هیچ انسانی به ملکش نزدیک شود و یا «میویس» پایش را از هتل ترانسیلوانیا بیرون بگذارد. در عوض کلا با دوستانش که همگی هیولا هستند معاشرت می‌کند.

تولد ١١٨ سالگی میویس است و دوستان دراکولا کم کم از نقاط مختلف دنیا از راه می‌رسند. هیولاهایی مثل: فرانکنشتاین، مومیایی، مرد نامرئی، خانواده گرگینه‌ها و... همه برای مهمانی از راه می‌رسند اما میویس امسال یک خواسته دارد و آن هم اینکه از هتل ترانسیلوانیا بیرون برود و دنیا را ببیند. باعث شگفتی است که دراکولا موافقت می‌کند. میویس پرواز کنان و خوشحال به سمت شهری در نزدیکی آنجا می‌رود اما متوجه می‌شود که حق با پدرش است و انسان‌ها موجودات بدی هستند و از او بیزارند. او خیلی زود به هتل ترانسیلوانیا برمی‌گردد تا پدرش بالاخره یک نفس راحت بکشد. اما آنچه میویس نمی‌داند این است که تمام چیزهایی که در شهر دیده نقشه‌ی پدرش بوده برای اینکه او برای همیشه فکر بیرون رفتن از خانه را از سرش بیرون کند.

درست زمانی که دراکولا فکر می‌کند کنترل همه چیز را در دست دارد یک مهمان ناخوانده از راه می‌رسد. یک انسان! دراکولا همه‌ی تلاشش را می‌کند که کسی مخصوصا دخترش متوجه حضور این پسر نشوند. اما آیا موفق می‌شود؟ در قسمت بعدی چه خواهد گذشت؟ آیا انیمیشن هتل ترانسیلوانیا 2 نیز می تواند به همین اندازه جذاب باشد؟ پیشنهاد می کنیم قسمت های بعدی این کارتون را نیز از وب سایت ویزورکیدز تماشا کنید و لذت ببرید.

این انیمیشن کمدی و خانوادگی، تابستان سال 2012 اکران و مورد قبول مردم واقع شد. قسمت اول انیمیشن هتل ترانسیوانیا Hotel Transylvania محصول مشترک Sony Pictures Animation و Columbia Pictures است که با بودجه ای در حدود 85 میلیون دلار ساخته شد و به فروش جهانی 158 میلیون رسید. همچنین در بخش بهترین انیمیشن سال، نامزد دریافت جایزه گلدن گلوب شد. این موفقیت و استقبال مردم باعث شد تا قسمت دوم این انیمیشن در سال 2015 و قسمت سوم در سال 2018 پخش شود. انیمیشن هتل ترانسیلوانیا 2 دوبله فارسی و نیز و نیز قسمت بعدی یعنی هتل ترانسیلوانیا 3 را می‌توانید از سایت و اپلیکیشن ویزور تماشا کنید.

ضمن آن که تماشای جدیدترین انیمیشن های دوبله فارسی جدید از جمله انیمیشن اسکوب ، شگفت انگیزان، گرگ مادر زاد ، سگ های نگهبان، جاسوسان نامحسوس و ... را در وب سایت ویزور به شما عزیزان علاقمند به انیمیشن پیشنهاد می‌کنیم.