انسان های اولیه (زبان اصلی) | Early Man
زبان اصلی مدت زمان: 89 دقیقه سال تولید: 2018

دانلود انیمیشن انسان های اولیه زبان اصلی Early Man

دانلود کارتون انسان های نخستین زبان اصلی

انیمیشن انسان های اولیه Early Man اثر دیگری از Nick Park است که تا پیش از این انیمیشن موفق و محبوبی مثل «والاس و گرومیت» را در کارنامه‌اش داشت. والاس و گرومیت انیمیشن محبوبی است که با تکنیک استاپ موشن و در ژانر کمدی ساخته شده و قسمت های مختلفی از آن طی سال های 1989 تا 2013 در قالب چند فیلم و سریال منتشر شده است.

داستان انیمیشن انسان های اولیه اینگونه آغاز می‌شود که در زمان ماقبل تاریخ، یک سیارک به زمین برخورد می‌کند. در نتیجه‌ی این برخورد دایناسورها منقرض می‌شوند اما گروهی از انسان های نخستین که غارنشین بودند نجات پیدا می‌کنند. آنها با بقایای سیارک شروع به بازی می‌کنند. یک بازی شبیه به فوتبال که آثار آن در دیوارنوشته‌های قدیمی موجود است. چندین سال می‌گذرد و انسان‌های نخستین به همان شیوه‌ی قبل همچنان به زندگی ادامه می‌دهند. آنها زندگی دشواری دارند چون کاملا بدون امکانات هستند. آنها به صورت دسته جمعی به شکار حیوانات کوچک مثل خرگوش‌ها می‌روند. در میان آنها مرد جوانی به نام «داگ» وجود دارد که عقیده دارد بهتر است سبک زندگی را عوض کنند.

در ادامه انیمیشن انسان های اولیه خواهید دید که یک روز به داگ و دوستان هم قبیله‌اش حمله می‌شود. آنها اول خیال می‌کنند که حیوانات جنگل حمله کردند اما بعد با شلیک تیر و نیزه متوجه می‌شوند آنها هم انسان هستند اما تفاوت زیادی با هم دارند. ظاهرا دور از محل زندگی انسان های نخستین، افراد از سطح عصر حجری خارج شدند و وارد عصر برنز شده‌اند. آنها با استخراج برنز برای خود سلاح و وسایل زندگی ساخته‌اند و به صورتی پیشرفته زندگی می‌کنند. داگ سعی می‌کند با آنها مبارزه کند اما به صورت تصادفی درون یکی از مخزن‌های آنها می‌افتد و با آنها وارد شهر می‌شود. آنها درشکه سوار می‌شوند و درظروف برنزی آشپزی می‌کنند. داگ حیرت زده در حال تماشای بازار شهر است که ناگهان هویتش لو می‌رود.

سربازها به دنبال داگ همه‌جا را جستجو می‌کنند اما موفق نمی‌شوند او را پیدا کنند. او که به دنبال جایی برای پنهان شدن است، سر از رختکن تیم فوتبال شهر در می‌آورد و به جای یکی از آنها وارد زمین می‌شود. اما باز هم دستش رو می‌شود. داگ به وضعیت پیش آمده اعتراض می‌کند و به پادشاه می‌گوید که آنها حق ندارند خانه‌ی انسان های اولیه را از بین ببرند. پادشاه قبول می‌کند به زمین‌های آنها کاری نداشته باشد اما به شرطی که آنها در بازی فوتبال تیم شهری را ببرند... برای پی بردن به سرانجام شخصیت ها، پیشنهاد می کنیم انیمیشن انسان های اولیه را در وب سایت ویزور تماشا کنید.

ضمن آن که فیلم سینمایی بره ناقلا فارماگدون نیز که در سال 2019 به عنوان یک اسپین آف از مجموعه والاس و گرومیت ساخته شده است، در وب سایت ویزور در دسترس شماست. علاوه بر این شما می توانید بسیاری از انیمیشن های جدید و جذاب دیگری که با تکنیک استاپ موشن ساخته شده اند مانند ویلوبی ها ، فرار جوجه ای، کورالین و ... را در وب سایت ویزور تماشا کنید.

نقد و بررسی

۹۹/۰۳/۱۲
ععععععااالللییی خخییللی قشنگه حتما نگاه کنید و فروزن رو هم نگاه کنید ممنون ویزور کیدز من همش دارم فیلم میبینم عععععععععععععععععععععععععععععععععاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااللللللللللللللللللللللللللللللللللللللل

ثبت نقد جدید

برای ثبت نقد باید وارد سایت شوید.