من نفرت انگیز 3 (زبان اصلی) | Despicable Me 3
زبان اصلی مدت زمان: 89 دقیقه سال تولید: 2017

دانلود انیمیشن من نفرت انگیز 3 - Despicable me 3

انیمیشن من نفرت انگیز 3 - Despicable Me 3 اثری از Pierre Coffin و Chris Renaud است و در ادامه‌ی دو قسمت قبل ساخته شده است. گرو در قسمت قبل یعنی انیمیشن من نفرت انگیز 2 با زنی به نام «لوسی» ازدواج کرد. لوسی در تلاش است تا با دخترهای «گرو» یعنی «مارگو»، «ادیت» و «اگنس» رابطه‌ی خوبی برقرار کند. گرو، دست از خلافکاری کشیده و با لوسی در یک سازمان سرویس مخفی مباره با تبهکاران کار می‌کنند. زمانی که مدیر سازمان عوض می‌شود، گرو را اخراج می‌کند. لوسی هم برای اعتراض به این دستور، کارش را ترک می‌کند. دخترها با شنیدن این خبر نگران و ناراحت می‌شوند اما مینیون‌های حسابی خوشحال می‌شوند. آنها که در طول حیاتشان همیشه به افراد شرور خدمت کرده بودند و از زندگی بدون خلاف گرو خسته شده بودند به او پیشنهاد می‌دهند حالا که از کار بیکار شده دوباره نقشه‌های شیطنت‌آمیز بکشند. اما گرو مخالفت می‌کند و آنها او را ترک می‌کنند.

در ادامه داستان انیمیشن من نفرت انگیز 3 می بینیم که یک دعوتنامه برای گرو می‌رسد. مردی که آن را آورده توضیح می‌دهد که برادر دوقلوی گرو که اسمش «درو» است آنها را به خانه‌اش دعوت کرده است. گرو که به صحت این قضیه شک دارد درباره‌ی او از مادرش می‌پرسد. سپس با شوق و ذوق فراوان همراه با خانواده‌اش به خانه‌ی درو می‌روند که بی‌شباهت به قصر نیست. طولی نمی‌کشد که اشتیاق گرو تبدیل به حسادت می‌شود زیرا می‌بیند که برادر دوقلویش بسیار ثروتمند، موفق و خوش‌قیافه است. برعکس گرو او موهای بلوند دارد و چون خوش صحبت است همه‌ی اعضای خانواده از او خوششان می‌آید. اما این مهمان‌نوازی بی‌دلیل هم نیست. ظاهرا درو از گذشته‌ی برادرش باخبر است و برای او نقشه‌هایی در سر دارد.

مجموعه‌ انیمیشن من نفرت انگیز یا من شرور ، در 3 قسمت و در کنار آن انیمیشن مینیون‌ها در 2 قسمت، این مجموعه را به یکی از پرفروش‌ترین مجموعه انیمیشن‌ها تبدیل کرده است. انیمیشن Despicable Me 3 با بودجه‌ای 80 میلیون دلاری ساخته شد و بیش از یک میلیارد دلار در گیشه فروش داشت. کارتون من نفرت انگیز 3 دوبله فارسی کامل را نیز می توانید بزودی در سایت و اپلیکیشن ویزور ببینید. از محبوب ترین انیمیشن های 2013 همچنین می توان از انیمیشن فروزن 1 نام برد که هم اکنون می توانید آن را در کنار دیگر انیمیشن های محبوب روز دنیا مانند اسکوب با دوبله فارسی اختصاصی در سایت ویزورکیدز تماشا کنید.