دیپ قهرمان (زبان اصلی) | Deep
زبان اصلی مدت زمان: 92 دقیقه سال تولید: 2017

دانلود انیمیشن دیپ قهرمان Deep

وقایع انیمیشن دیپ قهرمان در زمان آینده اتفاق می‌افتد. سال 2100 است و انسان‌ها زمین را به جایی غیر قابل سکونت تبدیل کرده‌اند. آنها زمین را ترک کردند و موجودات آبزی در اقیانوس‌ها به حال خود رها شده‌اند. در این وضعیت، پدربزرگِ «دیپ» که یک کراکن است، همه‌ی آبزیان را به جایی پنهان در اعماق اقیانوس برد و جان بسیاری از آنها را به نحوی نجات داد. درست است که همه‌ی موجودات آبزی باید تا آخر عمرشان در آن مکان بمانند و دیگر نمی‌توانند در اقیانوس ماجراجویی کنند اما آنها به این وضعیت راضی هستند. آنها روز نجاتشان را هرسال جشن می‌گیرند و از امنیتی که دارند خوشحال هستند اما «دیپ» از خوردن غذاهای بدمزه و تکراری خسته شده است و هر از گاهی دور از چشم پدربزرگش سری به دنیای بیرون می‌زند.

در انیمیشن دیپ قهرمان ، پدربزرگ می‌خواهد دیپ رهبر کلونی شود و برای این کار او باید مسئولیت پذیر باشد و به حرف‌های پدربزرگ گوش کند. اما دیپ ترجیح می‌دهد با دوستانش، «ایوو» که یک ماهی ترسو است و «آلیس» که یک میگوی کوچولو است ماجراجویی کند چون از وسایل ساخت دست بشر خوشش می‌آید. یک روز او به صورت اتفاقی یک موشک را فعال می‌کند و انفجار آن باعث باز شدن پوسته‌های کف اقیانوس می‌شود. پناهگاه امن آنها دیگر قابل سکونت نیست و همه برای خروج به سمت بالای آن شنا می‌کنند اما مشکل اینجا است که روی قسمت خروجی با یک صخره‌ی بزرگ پوشیده شده است.

کراکن و دیگران هرچه تلاش می‌کنند تا صخره را جابجا کنند، بی فایده است. در نهایت کراکن از دیپ می‌خواهد تا در اقیانوس جستجو کند و «نیتن»، نهنگ سفید، را پیدا کند چون او تنها موجودی است که قدرت کافی برای جابجا کردن صخره را دارد. حالا دیپ، آلیس و ایوو باید برای نجات کلونی در اقیانوس پرخطر به جستجوی نیتن بروند. آیا آنها موفق می‌شوند؟ برای یافتن پاسخ این سوالات همین حالا انیمیشن دیپ قهرمان به کارگردانی Julio Soto Gurpide را از ویزور دانلود کنید.

از شما دعوت می کنیم تا دیگر انیمیشن محبوب سال 2017 را که توسط کمپانی دریم ورکس انیمیشن تولید شده و در این سال بسیار مورد توجه قرار گرفت یعنی انیمیشن بچه رئیس زبان اصلی را هم تماشا کنید. ضمن آنکه انیمیشن کوکو زبان اصلی نیز دیگر انیمیشن مهم این سال معرفی شده است. ضمنا ده ها انیمیشن جدید 2020 مانند سونیک خارپشت، مینیون ها ظهور گرو ، اسفنج در حال فرار، اسکوب و ... در وب سایت ویزور برای دانلود و تماشا در دسترس شما علاقمندان گرامی قرار گرفته است.