بائو | Bao
انیمیشن کوتاه مدت زمان: 8 دقیقه سال تولید: 2018

دانلود انیمیشن بائو دوبله فارسی کامل Bao

انیمیشن بائو Bao داستان یک زن چینی-کانادایی است که در نبود پسرش از سندرم آشیانه خالی رنج می‌برد دوباره فرصت مادر بودن پیدا می‌کند. او بیشتر ساعات روز را تنهاست چون همسرش سخت مشغول کار است و پسرش خانه را ترک کرده است. یک روز او برای نهار بائو(نوعی کوفته) درست می‌کند. او تنها مشغول خوردن است که آخرین کوفته مثل یک نوزاد شروع به گریه می‌کند. زن چینی از آن به بعد از او مثل یک بچه مراقبت می‌کند تا اینکه او بزرگ می‌شود و مادرش را ترک می‌کند...

انیمیشن بائو درباره خانواده، غذا و تجدید دیدار است. همچنین درباره مادری است که عمرش را به بزرگ کردن فرزندی اختصاص داده که خیلی راحت او را ترک کرده است. کارگردان زن چینی «دامی شی» که خودش تک فرزند است و خانواده‌اش به کانادا مهاجرت کرده‌اند، ایده ساخت انیمیشن بائو را به عنوان تصویری از زندگی خودش، به مدت چند سال در سر داشت. «شی» بعد از آنکه ٢ سال به تنهایی روی این انیمیشن کار کرد تصمیم گرفت آن را بدون دیالوگ بسازد چون عقیده داشت که عشق و محبت را نمی‌شود در کلام جا داد و باید آن را به صورت عملی به تصویر کشید.

در قسمتی از انیمیشن بائو Bao می‌بینیم که شخصیت مادر بائو را می‌خورد. ظاهرا ایده‌ی خورده شدن بائو توسط مادرش هم از یکی از صحبت‌های مادر «شی» گرفته شده است. او در این باره گفت که مادرم همیشه می‌گفت ای کاش می‌توانستم تو را دوباره به دورن شکمم برگردانم تا همیشه بدانم کجا هستی.

روند ساخت انیمیشن کوتاه بائو در استودیو خیلی آرام پیش رفت و در نهایت همزمان با انیمیشن شگفت انگیزان 2 پخش شد. انیمیشن بائو دوبله فارسی کامل اثر دیدنی دیگری از Pixar است که در نود و دومین دوره جوایز اسکار، عنوان بهترین انیمیشن سال را از آن خود کرد. امیدواریم از تماشای این انیمیشن کوتاه خانوادگی در سایت و اپلیکیشن ویزور لذت ببرید.

ضمن آن که انیمیشن رالف خرابکار 2 نیز بعنوان یکی از محبوب ترین انیمیشن های 2018 در وب سایت ویزور ارائه شده است.

تمام سنین
خانوادگی