پرندگان خشمگین (زبان اصلی) | Angry Birds
زبان اصلی مدت زمان: 97 دقیقه سال تولید: 2016

دانلود انیمیشن پرندگان خشمگین 1 - Angry Birds

در انیمیشن پرندگان خشمگین در جزیره‌ی پرنده‌ها که هیچ پرنده‌ای پرواز نمی‌کند، همه پرنده‌ها در کنار هم در صلح و آرامش زندگی می‌کنند. در این میان یک پرنده به نام «قرمز»، وجود دارد که نمی‌تواند زیاد بر اعصابش مسلط باشد و خیلی زود عصبانی می‌شود. همین قضیه برایش مشکل‌ساز می‌شود. او جریمه می‌شود که به کلاس مدیریت خشم برود. «قرمز» در این کلاس با چند پرنده دیگر که هر یک به دلیلی به این کلاس فرستاده شدند آشنا می‌شود.

در پرندگان خشمگین «چاک»، یک پرنده زرد رنگ است که با سرعت خیلی بالایی می‌دود و همین مساله باعث شده توسط پلیس جریمه شود. «بمب» یک پرنده‌ی سیاه است که به محض هیجان‌زده شدن، منفجر می‌شود. یک پرنده عظیم‌الجثه دیگر هم در کلاس حضور دارد، نامش «تورنس» است و کسی نمی‌داند چه جرمی مرتکب شده که او را به این کلاس فرستادند. اوضاع برای «قرمز» خوب پیش نمی‌رود چون توصیه‌های مربی را بیهوده می‌داند.

در ادامه انیمیشن پرندگان خشمگین یک روز یک کشتی خیلی بزرگ در جزیره لنگر می‌اندازد. یک خوک خیلی دوستانه وارد جزیره می‌شود. او خودش را «لئونارد» معرفی می‌کند. او با چند هدیه و گروه موسیقی خیلی راحت اعتماد پرندگان را جلب می‌کند. «قرمز» اما به کل این قضایا مشکوک است. چیزی نمی‌گذرد که به تعداد خوک‌ها اضافه می‌شود. «قرمز» که می‌بیند کسی به حرفش توجه نمی‌کند تصمیم می‌گیرد به قله‌ی بلندترین کوه جزیره برود و عقاب قدرتمند را پیدا کند تا شاید او کمکی کند. اما آن عقاب برای مردم در حد افسانه است.

در نهایت «قرمز»، «چاک» و «بمب» راهی کوهستان می‌شوند تا راه حلی برای از میان برداشتن خوک‌ها پیدا کنند...

انیمیشن پرندگان خشمگین The Angry Birds Movie نیمه اول سال 2016 اکران شد. این انیمیشن برگرفته از یک بازی موبایلی با همین نام، محصول سال 2009 است. بعد موفقیت و محبوبیت این بازی در میان مردم، تصمیم بر آن شد تا فیلمی بر اساس شخصیت‌ها و داستان اصلی بازی ساخته شود. این انیمیشن بازخوردهای خوبی گرفت و در نتیجه سه سال بعد پرندگان خشمگین 2 ساخته شد. امیدواریم از تماشای این انیمیشن در ویزور لذت ببرید.

از دیگر انیمیشن های جذابی که بر اساس بازی های رایانه ای ساخته شده است می توان به انیمیشن سونیک خارپشت اشاره کرد که در سال 2019 تولید شده و هم اکنون می توانید آن را با دوبله فارسی در وب سایت ویزور تماشا کنید.

انیمیشن فروزن 2 نیز از جمله انیمیشن های محبوب 2019 است که شما را به تماشا آن دعوت می کنیم.

نقد و بررسی


ثبت نقد جدید

برای ثبت نقد باید وارد سایت شوید.