ماتر و روح نورانی (زبان اصلی) | Mater and the Ghostlight
انیمیشن کوتاه مدت زمان: 7 دقیقه سال تولید: 2006

دانلود انیمیشن ماتر و روح نورانی Mater and the Ghostlight

انیمیشن ماتر و روح نورانی یک انیمیشن کوتاه از پیکسار است که به صورت یک قسمت ویژه در DVD انیمیشن ماشین ها قرار گرفت که در سال 2006 عرضه شد. ماتر یدک کش، یکی از شخصیت‌های انیمیشن ماشین‌ها و دوست صمیمی لایتنینگ مک کویین است. او یک ماشین قدیمی و زنگ زده است که در کودکی رنگش آبی بوده است. ماتر، اهل شهر خیالی رادیاتور اسپرینگز است و در همان جا هم با مک کویین آشنا شده است. او همچنین بهترین راننده‌ی دنده عقب در میان ماشین ها است.

در انیمیشن ماتر و روح نورانی روال زندگی روزمره‌ی ماتر نشان داده می‌شود. او هرروز و هرشب در حال شوخی کردن با ماشین‌های دیگر است. گاهی سر به سرشان می‌گذارد، گاهی با آنها بازی می‌کند و بیشتر اوقات آنها را می‌ترساند. او معمولا در جایی پنهان می‌شود و منتظر می‌ماند تا یک ماشین سر برسد و او را بترساند. این شوخی‌های او، بقیه‌ی ماشین ها را کلافه کرده است. یک شب کلانتر منطقه کادیلاک سراغ ماتر می‌رود و برایش از روح نورانی می‌گوید. او می‌گوید که روح نورانی یک حباب شیشه‌ای آبی رنگ است و بسیار خطرناک است. هر ماشینی جلوی راه او قرار بگیرد هیچ چیز به جز یک پلاک از او باقی نمی‌ماند. همچنین کلانتر می‌گوید که روح نورانی از صدای به هم خوردن فلز بدش می‌آید.

همه‌ی این صحبت‌ها نقشه و دروغ است. اما ماتر بیچاره که می‌بیند همه‌ی قطعاتش بهم می‌خورند و صدا می‌دهند حسابی می‌ترسد که شاید روح نورانی سراغش برود. او با ترس به سمت خانه‌اش می‌رود. ناگهان از پشت سر یک نور آبی می‌بیند. او شروع به فریاد کشیدن و دویدن می‌کند. اما هرچه با سرعت می‌رود آن نور هم پا به پایش می‌رود. ماتر حالا حسابی وحشت زده است. آیا او موفق می‌شود از دست روح نورانی فرار کند؟

شما می توانید علاوه بر انیمیشن ماتر و روح نورانی سایر انیمیشن های روز دنیا مانند فیلم سینمایی بره ناقلا ، رالف خرابکار ، باب اسفنجی و انیمیشن کارآگاه پیکاچو را نیز در وب سایت ویزور تماشا کنید.

نقد و بررسی


ثبت نقد جدید

برای ثبت نقد باید وارد سایت شوید.