لوراکس: سرناده (زبان اصلی) | Lorax - Serenade
انیمیشن کوتاه مدت زمان: 3 دقیقه سال تولید: 2012

دانلود انیمیشن لوراکس : سرناده Lorax – Serenade

انیمیشن لوراکس را به خاطر دارید؟ این انیمیشن محصولی از کمپانی Illumination Entertainment است که آثاری مثل من نفرت انگیز و زندگی پنهان حیوانات خانگی را ساخته است. لوراکس در واقع بر اساس داستانی کودکانه با همین نام ساخته شده است. در داستان، انیمیشن لوراکس : سرناده نگهبان و سخنگوی درختان جنگل است. زمانی که یک درخت در جنگل قطع می‌شود، او خیلی زود خودش را می‌رساند. در انیمیشن لوراکس دیدیم که پسری به نام یکباره برای پولدار شدن خانه و خانواده‌اش را ترک کرد و به سوی شهر رفت تا اختراعش را ثبت کند. ماشینی که او اختراع کرده بود از درختان استفاده می‌کرد تا پوشاک تولید کند و به این ترتیب او شروع به قطع درختان کرد.

در ادامه انیمیشن لوراکس : سرناده چیزی نگذشت که سودجویان دیگر هم شروع به قطع درختان کردند و اثری از هیچ درختی باقی نماند و مردم مجبور شدند در شهری پلاستیکی زندگی کنند و هوا را بخرند. در نهایت پسری به نام تد خودش را به یکباره رساند که حالا در تنهایی در گوشه‌ای زندگی می‌کرد. تد برای پیدا کردن درخت مجبور بود داستان زندگی یکباره را گوش کند. او تجربه زندگی با حیوانات بامزه‌ی جنگل را هم داشت. بالاخره تد توانست یک نهال پیدا کند و آن را به شهر ببرد و زندگی مردم را نجات دهد. حیوانات بامزه جنگل، مدتی بعد از اکران انیمیشن لوراکس، سوژه‌ی جالبی برای ساخت انیمیشن کوتاه شدند. از آنها 3 انیمیشن کوتاه به نام‌های: سرناد، واگن هو و نیروهای طبیعت ساخته شده است که می‌توانید آنها را از وب سایت یا اپلیکیشن ویزور تماشا کنید.

سرناد در واقع نام قطعهٔ چهارم از مجموعه‌ی آواز قواثر «فرانتس شوبرت» است که در سال 1828 میلادی منتشر شده است. در این انیمیشن از این اسم به طنز استفاده شده است. خرس‌های دوست داشتنی جنگل برای به دست آوردن دل یک خرس زیبا آواز می‌خوانند و رقابتی داغ به راه می‌اندازند... پیشنهاد می‌کنیم علاوه بر انیمیشن لوراکس : سرناده انیمیشن های جدید 2020 از جمله انیمیشن متصل ، اسکوب، گرگ مادرزاد ، انیمیشن به پیش، ترول ها 2 و ... را نیز در وب سایت ویزور تماشا کنید.