من نفرت‌ انگیز : دگرگون کردن خانه (زبان اصلی) | Despicable Me Home Makeover Mini Movie 2010
انیمیشن کوتاه مدت زمان: 5 دقیقه سال تولید: 2010

دانلود انیمیشن من نفرت انگیز : دگرگون کردن خانه Home Makeover

این انیمیشن کوتاه با نام انیمیشن من نفرت انگیز دگرگون کردن خانه حدود 6 ماه بعد از اولین قسمت انیمیشن من نفرت انگیز Despicable Me منتشر شد. در من نفرت انگیز 1 دیدیم که «گرو» برای دزدیدن سلاح از رقیبش، راه‌های زیادی را امتحان کرد و در نهایت از 3 دختربچه یتیم برای این کار کمک گرفت. گرو که هیچ چیز از بچه داری نمی‌دانست و همه‌ی عمرش را صرف تبدیل شدن به بدترین و معروف‌ترین شرور دنیا کرده بود حالا باید از 3 دختر بازیگوش نگهداری می‌کرد. در نهایت او تصمیم گرفت حالا که سرپرستی آنها را قبول کرده، پدر خوبی برایشان باشد.

در انیمیشن من نفرت انگیز دگرگون کردن خانه ماجرا از این قرار است که از طرف خدمات اجتماعی با منزل «گرو» تماس گرفته می‌شود. گرو در خانه نیست و «مارگو»، دختر بزرگتر خانه، با تغییر صدا خودش را به جای او معرفی می‌کند. آنها قرار است یک مددکار اجتماعی را به خانه بفرستند تا آنجا را ازریابی کند. مامور به مارگو می‌گوید در صورتی که محل زندگی آنها برای کودکان مناسب نباشد، هر 3 آنها را دوباره به یتیم خانه برمی‌گردانند. «ادیت»، «اگنس» و مینیون‌ها هم شاهد این مکالمه هستند.

همه‌ی آنها با شنیدن این مکالمه ناراحت می‌شوند و چون تصمیم ندارند دوباره به آن یتیم خانه برگردند، تصمیم می‌گیرند که دکوراسیون خانه گرو را به طور کلی تغییر دهند و همه‌ی لوازم غیر ضروری و خطرناک را از سطح خانه جمع آوری کنند. آیا این چند کوچولوی بازیگوش موفق می‌شوند نظر مامور را جلب کنند؟ تماشای این انیمیشن را از دست ندهید.

امیدواریم از تماشای انیمیشن من نفرت انگیز دگرگون کردن خانه Home Makeover لذت ببرید. همچنین انیمیشن دوبله فارسی من نفرت انگیز و دیگر انیمیشن‌های کوتاهی که از مینیون ها ساخته شده مثل: انیمیشن حادثه در اتاق نامه رسانی و مینیون های چمن زن را هم اکنون می‌توانید از سایت یا اپلیکیشن ویزور کیدز تماشا کنید. در ضمن جدیدترین انیمیشن سینمایی این مجموعه با نام مینیون ها ظهور گرو برای دانلود و تماشا در وب سایت ویزور در دسترس شما علاقمندان گرامی قرار گرفته است.