ماتر : سفر در زمان (زبان اصلی) | Time Travel Mater 2012
انیمیشن کوتاه مدت زمان: 6 دقیقه سال تولید: 2012

دانلود انیمیشن ماتر: سفر در زمان Time Travel Mater

«ماتر» را می‌شناسید؟ او یک یدک کش قدیمی و زنگ زده  و از دوستان نزدیک «لایتنینگ مک کویین» است. در انیمیشن ماتر: سفر در زمان او و مک کویین در حال گشت زدن هستند که به مجسمه‌ی معروف شهر می‌رسند. این مجسمه طرحی از «استنلی» است. یعنی همان ماشینی که شهر را بنا کرده است. مک کویین چیزی درباره‌ی استنلی نمی‌داند اما ماتر ادعا می‌کند چند روز قبل در زمان سفر کرده و او را دیده است.

در ادامه انیمیشن ماتر: سفر در زمان او داستانش را اینگونه برای مک کویین آغاز می‌کند. چند روز قبل که در حال نصب یک ساعت برای ورودی شهر رادیاتور اسپرینگز است تابلوی شهر روی او سقوط می‌کند و ساعتش به جلوی بدنه‌ی ماتر می‌چسبد. ناگهان ماتر عطسه می‌کند و ساعت رویش جرقه می‌زند. ساعت برای او مثل یک ماشین زمان عمل می‌کند و او را به گذشته و زمانی که در دره آنها هنوز شهری به نام رادیاتور اسپرینگز وجود نداشت می‌برد.

مک کویین حرف او را باور نمی‌کند. در همان حال ماتر مک کویین را به خودش وصل می‌کند و دوباره به زمان قبل برمی‌گردد. آنها استنلی را ملاقات می‌کنند. او فروشنده‌ی درپوش رادیاتور است و با خنک کردن ماشین‌ها به آنها کمک می‌کند تا در گرمای تابستان جوش نیاورند. سپس دوباره با سفر به زمان به چند سال بعد می‌روند و شروع کسب و کار استنلی را می‌بینند. اما واقعا شهر رادیاتور اسپرینگز چطور شکل گرفت؟ تماشای این انیمیشن را از دست ندهید.

انیمیشن ماتر: سفر در زمان یک انیمیشن کوتاه از مجموعه انیمیشن ماشین‌ها است. این انیمیشن محصول مشترکی از دیزنی و پیکسار است. انیمیشن سفر در زمان در 5 آوریل 2013 منتشر شده است. این انیمیشن را هم کنون می‌توانید از سایت یا اپلیکیشن ویزور کیدز تماشا کنید. همچنین اگر به مجموعه انیمیشن ماشین‌ها علاقه دارید، انیمیشن ماشین ها 1 ، 2 و 3 را به شما پیشنهاد می‌دهیم. امیدواریم از تماشای آن در وب سایت ویزور لذت ببرید.