نورم از قطب شمال | Norm of the North
سینمایی مدت زمان: 90 دقیقه سال تولید: 2016

دانلود انیمیشن نورم از قطب شمال با دوبله فارسی Norm of the North

در انیمیشن نورم از قطب شمال ، «نورم»، یک خرس قطبی است. او بسیار دست و پا چلفتی است و هیچ مهارتی در شکار کردن ندارد. البته گاهی هم موفق می‌شود شکار کند اما چون مهربان است نمی‌تواند شکارش را بکشد و بخورد. همه‌ی حیوانات دور او اطراف این اخلاق او را می‌شناسند. اما نورم یک قابلیت ویژه دارد که هیچ یک از حیوانات دیگر ندارند؛ او می‌تواند با انسان‌ها حرف بزند. او در کودکی به این قابلیت خودش پی برده است. زمانی که توریست‌ها برای دیدن قطب و حیوانات قطبی به محل زندگی او آمده بودند او با یک دختربچه صحبت می‌کند و هر دوی آنها از این بابت متعجب می‌شوند.

در ادامه انیمیشن نورم از قطب شمال نورم درباره‌ اتفاقی که برایش پیش آمده با پدربزرگش صحبت می‌کند. سپس او متوجه می‌شود که پدربزرگش هم این قابلیت را دارد. پدربزرگ به نورم می‌گوید که ما منحصر به فرد هستیم و این یک موهبت الهی است. خرس‌های قطبی نماد قطب هستند و موجوداتی قوی هستند که کسی توانایی مقابله با آنها را ندارد. او ادامه می‌دهد: سرزمین قطب با ارزش است و باید به آن اهمیت داد.

چند سال می‌گذرد و حالا یک شرکت توسعه املاک قصد دارد که قطب شمال را به مناطق مسکونی تبدیل کند. نورم متوجه این موضوع می‌شود و آن را به گوش بقیه می‌رساند اما کسی به او توجه نمی‌کند. بالاخره او تصمیم می‌گیرد برای حفظ جان همه و همچنین محل زندگی‌اش به نیویورک سفر کند تا راهی پیدا کند...

انیمیشن نورم از قطب شمال اثر Trevor Wall محصول آمریکا و ایرلند است و ژانویه 2016 اکران شده است. اگرچه این انیمیشن نقدهای بسیار بدی گرفت اما در گیشه نسبتا موفق بود و فروش خوبی نسبت به بودجه‌اش داشت. انیمیشن نورم از قطب شمال دوبله فارسیNorm of the North را می‌توانید از سایت یا اپلیکیشن ویزور کیدز تماشا کنید.

علاوه بر این انیمیشن ما دیگر انیمیشن های جدید و جذاب دنیا مانند بیم کوچولوی قدرتمند ، شیمر و شاین، اسمورف ها 3 ، عصر یخبندان، رالف خرابکار و دیگر عناوین جذاب کارتون و انیمیشن را نیز در وب سایت ویزور در دسترس شما عزیزان قرار داده ایم که شما را به تماشای آنها دعوت میکنیم.