کوبو و دو تار | Kubo and the Two Strings
سینمایی مدت زمان: 101 دقیقه سال تولید: 2016

دانلود انیمیشن کوبو و دو تار دوبله فارسی - 2016 Kubo and the Two Strings

ماجرای انیمیشن کوبو و دو تار از نوزادی «کوبو» شروع می‌شود. او و مادرش از امواج خروشان دریا عبور می‌کنند تا به ساحل برسند. پدربزرگ کوبو از او چیزی ارزشمند دزدیده است و یک چشمش را از اوگرفته است. چند سال می‌گذرد و کوبو و مادرش همچنان در غاری نزدیک به ساحل زندگی ساده‌ای دارند. مادرش بیمار است و رسیدگی به او و کارهای خانه به عهده‌ی کوبو است.

در انیمیشن کوبو و دو تار ، برای گذران زندگی، کوبو هرروز به بازار شهر می‌رود، با کاغذهای رنگی اوریگامی درست می‌کند و در حال ساز زدن داستان تعریف می‌کند. قهرمان داستان او، یک سامورایی به نام «هانسو» است. او تنها است چون پادشاه شب خانواده‌اش را از او گرفته است. هانسو در جستجوی زره غیر قابل نفوذ و شمشیر جادویی به دوردست‌ها می‌رود. اما قبل از اینکه آنها را پیدا کند ماموران پادشاه شب سراغش می‌روند. او همه‌ی موانع را از سر راهش برمی‌دارد. او بخاطر از دست دادن خانواده‌اش بسیار خشمگین است. تا اینکه بالاخره با پادشاه شب روبه‌رو می‌شود...

کوبو معمولا داستانش را بدون پایان تمام می‌کند چون باید قبل از غروب به خانه برگردد. در خانه مادرش برای او داستان‌های بیشتری از هانسو تعریف می‌کند اما او هم گاه به گاه ادامه داستان را فراموش می‌کند و داستان نصفه می‌ماند. اما کوبو دلش می‌خواهد بیشتر درباره‌ی پدرش یعنی هانسو بداند. مادرش ادامه می‌دهد که هانسو برای حفظ جان آنها کشته شده است. پدربزرگ و خاله‌ی کوبو که با آنها دشمن هستند، چشم کوبو را از او گرفتند و پدرش را کشتند. حالا کوبو هیچوقت نباید در تاریکی شب بیرون برود چون ممکن است او را پیدا کنند. یک شب شبحی از پدرش به او اطلاعاتی می‌دهد و کوبو برای پیدا کردن زره جادویی و گرفتن انتقام مرگ پدرش راهی یک سفر خطرناک می‌شود...

انیمیشن کوبو و دو تار محصول کمپانی Laika در نیمه‌ دوم سال 2016 اکران شد و مورد استقبال قرار گرفت. این انیمیشن نامزد دریافت 2 جایزه اسکار و یک گلدن گلوب شده است. انیمیشن کوبو و دو تار دوبله فارسی را می توانید از سایت و اپلیکیشن ویزور تماشا کنید. ضمن آن که انیمیشن عصر یخبندان 5 دوبله فارسی نیز انیمیشن جذاب دیگری است که در سال 2016 ساخته شده و تماشای آن را به شما پیشنهاد می کنیم.

برای علاقمندان به تماشای انیمیشن های جدید نیز این مژده را داریم که ده ها انیمیشن سینمایی جدید مانند اسکوب، گرگ مادرزاد ، سونیک خارپشت، مینیون ها ظهور گرو و ... نیز در وب سایت ویزور در دسترس شما عزیزان قرار گرفته است.

نقد و بررسی


ثبت نقد جدید

برای ثبت نقد باید وارد سایت شوید.