سندباد - افسانه هفت دریا | Sinbad-Legend of the Seven Seas
سینمایی مدت زمان: 78 دقیقه سال تولید: 2003

دانلود انیمیشن سندباد – افسانه هفت دریا دوبله فارسی Sinbad: Legend of the Seven Seas

در انیمیشن سندباد - افسانه هفت دریا ماجرا از این قرار است: سندباد یک دزد دریایی معروف است که با خدمه‌ی کشتی‌اش در دریاها در جستجوی هر شی باارزشی سفر می‌کند. الهه‌ی شرارت یعنی اریس از آسمان‌ها کشتی پرنس پروتئوس را می‌بیند. در کشتی کتاب بارزشی به نام کتاب صلح قرار دارد که قرار است به شهر برده شود. این کتاب برای هفت سرزمین از اهمیت زیادی برخوردار است. اریس هیولایی غول آسا را به دریا می‌فرستد تا کشتی پروتئوس را سرنگون کند.

در ادامه انیمیشن سندباد - افسانه هفت دریا ، سندباد یک کشتی بزرگ و مجلل می‌بیند. او و افرادش خیلی زود به کشتی حمله می‌کنند و آن را به تصرف خود در می‌آورند. تنها کسی که هنوز تسلیم نشده و یک تنه با چند نفر مبارزه می‌کند، پروتئوس، ناخدای کشتی است. سندباد شخصا سراغ او می‌رود. او و پروتئوس در کودکی با هم دوست بودند و پیمان برادری با هم بسته بودند. اما حالا سندباد فقط یک هدف دارد و آن هم دزدیدن کتاب صلح است. شاید کتاب برایش فایده‌ای نداشته باشد اما می‌داند که فرمانرواها حاضرند پول زیادی بابت آن به او پرداخت کنند. آنها در حال کشمکش هستند که هیولا به کشتی حمله می‌کند...

انیمیشن سندباد - افسانه هفت دریا Sinbad-Legend of the Seven Seas یک انیمیشن ماجراجویانه از کمپانی دریم ورکس است. بیشتر بخش‌های این انیمیشن به صورت دستی یا سنتی تهیه شده است و بخش‌هایی از آن به صورت رایانه‌ای ساخته شده است. سندباد آخرین انیمیشنی بود که به روش سنتی در Dreamworks ساخته شد. این انیمیشن در جولای 2003 اکران شد و با اینکه بازخوردهای بدی هم نگرفت اما در فروش گیشه‌ای شکست خورد و کمپانی را تا مرز ورشکستگی برد. با این حال دیدن داستانی از مجموعه داستان‌های هزار و یک شب آن هم به صورت انیمیشن خالی از لطف نیست. امیدواریم از تماشای انیمیشن سندباد – افسانه هفت دریا با دوبله فارسی در وب سایت یا اپلیکیشن ویزور کیدز لذت ببرید. همچنین می‌توانید در صورت تمایل این انیمیشن را دانلود کنید.

پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن به پیش ، شگفت انگیزان 1 و 2 ، مینیون ها ظهور گرو ، اسکوب، انیمیشن روح 2020 و ... را نیز در وب سایت ویزور تماشا کنید و نظرات خود را درباره این انیمیشن ها با ما مطرح نمایید.