شهر پرت | A Town Called Panic
سینمایی مدت زمان: 75 دقیقه سال تولید: 2009

انیمیشن دوبله فارسی شهر پرت / A Town Called Panic

در انیمیشن شهر پرت همه چیز کمی عجیب و غریب است. مثلا شخصیت‌های اصلی داستان گاوچران، سرخ پوست و اسب هستند که هر سه در یک خانه با هم زندگی می‌کنند. اسب هم به اندازه‌ی آدم‌ها فهم دارد و مثل آنها زندگی می‌کند. آنها دوستان خوبی برای هم هستند. یک روز پستچی یک پاکت برای اسب می‌آورد. در آن یک کارت تبریک تولد قرار دارد. ظاهرا برادر اسب، این را برایش فرستاده است. سپس اسب که برای روز تولدش حسابی هیجان زده است از خانه بیرون می‌زند.

مساله این است که نه سرخ پوست و نه گاوچران هیج کدام تولد اسب را به یاد نداشتند و نه تنها هیچ تدارکی برای مهمانی آن شب نداشتند بلکه هدیه هم نخریده بودند. آنها از همسایه خود درخواست می‌کنند که اسب را سرگرم نگه دارد تا بتوانند به کارشان برسند. سرخ پوست پیشنهاد می‌دهد که برای تولد اسب برایش یک کباب پز درست کنند. بعد از محاسباتی که انجام می‌دهند گاوچران به عدد 50 می‌رسد و به دوستش سرخ پوست می‌گوید که این تعداد آجر را سفارش دهد اما سرخ پوست اشتباها 50 میلیون عدد آجر سفارش می‌دهد. حالا کامیون‌ها در حال رسیدن هستند و فرصت کم است. آیا آنها موفق می‌شوند مهمانی تولد را برگزار کنند؟ تماشای این انیمیشن بامزه را از دست ندهید.

انیمیشن شهر پرت یک اثر کمدی خانوادگی است که به صورت استاپ موشن ساخته شده است. این انیمیشن بر اساس سریالی با همین نام ساخته شده است. انیمیشن شهر پرت در فستیوال فیلم کن 2009 اکران شد و اولین استاپ موشنی بود که در این فستیوال نمایش داده می‌شد. شهر پرت نامزد دریافت جایزه Golden Camera در این جشنواره شد. بعد از اکران نیز این انیمیشن بازخوردهای بسیار خوبی از منتقدان دریافت کرد. انیمیشن دوبله فارسی شهر پرت / A Town Called Panic را می‌توانید از وب سایت و اپلیکیشن ویزور کیدز تماشا یا دانلود کنید. امیدواریم از تماشای آن لذت ببرید.