سه موش کور | Three Blind Mouseketeers
سینمایی مدت زمان: 8 دقیقه سال تولید: 1936

دانلود انیمیشن سه موش کور دوبله فارسی Three Blind Mouseketeers

انیمیشن سه موش کور کارتونی از مجموعه‌ی سمفونی احمقانه است. این کارتون، بر اساس ترانه‌ی کودکانه‌ای با همین نام و با الهام از رمان سه تفنگدار از «الکساندر دوما» ساخته شده است. این کارتون در 26 سپتامبر 1936 در برنامه‌ی «صبح بخیر میکی» از کانال تلویزیونی دیزنی پخش شد.

در انیمیشن سه موش کور ماجرا از این قرار است که سه موش کور که بسیار زبل هستند و شمشیرزن‌های ماهری هم هستند با هم زندگی می‌کنند. آنها جنگجوهای شجاعی هستند و شعارشان این است که: «یکی برای همه و همه برای یکی» درست در کنار لانه‌ی آنها یک گربه چاق و بدجنس هم زندگی می‌کند. گربه برای گرفتن آن موش‌ها تعداد زیادی تله کار می‌گذارد. تله‌های مرگباری که هر کدام به تنهایی برای از پا در آوردن موش کوچولوها کافی است.

سپس گربه در یک بشکه مخفی می‌شود و منتظر می‌ماند تا موش‌ها از راه برسند. آنچه این انیمیشن را جذاب کرده این است که موش‌های داستان اگرچه حرفه‌ای و کاربلد هستند اما نابینا هستند و از شمشیرهایشان به عنوان عصا هم استفاده می‌کنند. به علاوه، آنها برای اینکه یکدیگر را در طول مسیر گم نکنند، پشت سر هم حرکت می‌کنند و دم‌های هم را می‌گیرند.

موش‌ها بی آنکه بدانند بو می‌کشند و از میان تله‌ها با خوش شانسی تمام عبور می‌کنند. در نهایت هم بدون اینکه کوچکترین آسیبی ببینند هر کدام به یک تکه پنیر خوشمزه می‌رسند. گربه که از انتظار خسته شده هم خوابش می‌برد. اما در اتاق پر از تله موش است و گربه هر لحظه ممکن است بیدار شود. آیا موش کوچولوها موفق می‌شوند غذا بخورند؟ یا اینکه گرفتار گربه‌ی بدجنس یا یکی از تله‌هایش می‌شوند؟ تماشای این انیمیشن بامزه و مهیج را از دست ندهید.

انیمیشن سه موش کور دوبله فارسی Three Blind Mouseketeers را هم اکنون می‌توانید از سایت یا اپلیکیشن ویزور کیدز تماشا یا دانلود کنید. اگر به تماشای کارتون های نوستالژیک و قدیمی جذاب علاقه دارید از شما دعوت می‌کنیم برای تماشای کارتون های قدیمی مانند زنان کوچک ، موش کوهستان، معاون کلانتر ، بارباپاپا، آن شرلی با موهای قرمز از دیگر صفحات سایت ویزور نیز دیدن کنید.

لینک‌های دانلود