مولان 2 | Mulan II
سینمایی مدت زمان: 67 دقیقه سال تولید: 2004

دانلود انیمیشن مولان 2 با دوبله فارسی Mulan II

پخش آنلاین انیمیشن مولان

انیمیشن مولان 1 و انیمیشن مولان 2 ، هر دو آثاری اکشن و تاریخی و سی و ششمین فیلم از کمپانی والت دیزنی است. این انیمیشن که در سال 1998 اکران شد، برگرفته از یک افسانه‌ی چینی به نام Hua Mulan است. ماجرا در چین و در زمان امپراتوری «هان» اتفاق می‌افتد. زمان جنگ است و به دستور امپراتور از هر خانواده باید یک مرد برای جنگ عازم شود. پدر مولان پیش از آن هم به جنگ رفته و اکنون بیمار است. بنابراین مولان تصمیم می‌گیرد به جای او به جنگ برود.

مولان موهایش را کوتاه می‌کند، لباس جنگ می‌پوشد و برای پیوستن به ارتش راهی می‌شود. پیش از رفتنش، مادربزرگ به او یک سنگ اژدها می‌دهد تا محافظ او در دوران جنگ باشد. مولان در ابتدا در میان مردان قوی هیکل زیاد به چشم نمی‌آید اما بعد با نشان دادن مهارت‌های مبارزه در مرکز توجه قرار می‌گیرد. در آخر او بخاطر حفظ جان مردم و شجاعت‌هایی که در جنگ نشان می‌دهد مورد تحسین مردم قرار می‌گیرد و بعد به خانه باز می‌گردد. انیمیشن مولان 1 بازخوردهای بسیار خوبی گرفت و نامزد جوایز بزرگی مثل اسکار و گلدن گلوب شد.

قسمت دوم انیمیشن مولان با نام انیمیشن مولان 2 حدود شش سال بعد از قسمت اول پخش شد. این قسمت به روی پرده‌ی سینما نرفت و از ابتدا برای نمایش خانگی عرضه شد. قسمت دوم به این شکل شروع می‌شود که: جنگ با دشمنان پایان یافته و ژنرال شانگ از مولان درخواست ازدواج کرده است اما مغول‌ها همچنان درصدد حمله به چین هستند و نداشتن نیروی نظامی کافی در چین برای مبارزه با مغول‌ها آن‌ها را به فکر اتحاد با کشورهای همسایه واداشته است که این اتحاد هزینه‌هایی برای کشور چین و سه پرنسس آن در بر خواهد داشت. به شما پیشنهاد می کنیم انیمیشن مولان 2 را در ویزور تماشا کنید. علاوه بر تماشای پخش آنلاین انیمیشن مولان که در وب سایت ویزور در دسترس  شماست، پیشنهاد می کنیم انیمیشن های جذاب و جدید مانند شگفت انگیزان 2 ، سونیک خارپشت ، فیلم سینمایی بره ناقلا ، بیم کوچولوی قدرتمند و بچه رئیس زبان اصلی ، سونیک خارپشت، انیمیشن روح 2020 و ... را نیز از دست ندهید.

نقد و بررسی


ثبت نقد جدید

برای ثبت نقد باید وارد سایت شوید.