دار و دسته اولسن | The Olsen Gang Gets Polished
سینمایی مدت زمان: 75 دقیقه سال تولید: 2010

دانلود انیمیشن دار و دسته اولسن دوبله فارسی The Olsen Gang Gets Polished

در انیمیشن دار و دسته اولسن اگون اولسن یک خلافکار سابقه دار است که به تازگی از زندان آزاد شده است. او مغز متفکر و رئیس دار و دسته‌ی خودش است. در نبود او افرادش حتی توانایی اجرای یک دزدی ساده را هم ندارند. حالا آنها شدیدا از نظر مالی به مشکل برخورده‌اند و نوبت اگون است تا با نقشه‌های درجه یکش دوباره به گروه رونق بدهد. اگون از قبل فکرش را کرده است و هدف او دزدی از صاحب یک شرکت بزرگ استخراج نفت به نام بنگ جانسون است.

افراد جانسون در آزمایشگاه موفق به تولید دستگاهی شدند که از چند قطره نفت میزان زیادی از همان نفت را تولید می‌کند و این برای جانسون یعنی کسب درآمد چندین برابری. او که دشمن زیاد دارد تصمیم گرفته تا دستگاهش را دور از دسترس بگذارد و برای این کار از برادر خوش گذرانش بنگ بنگ جانسون کمک می‌گیرد. در کشتی لوکس برادرش یک استخر سرپوشیده است که اطرافش چند تمساح شنا می‌کنند. در مرکز استخر هم روی یک پایه یک گاوصندوق غیرقابل نفوذ و ویژه است. دار و دسته‌ی اولسن باید همزمان با جشنی که قرار است در کشتی برگزار شود خود را به آنجا برسانند و دستگاه را بدزدند. سپس در عوض گرفتن مبلغی کلان آن را به جانسون‌ها پس بدهند. نقشه‌ی خوبی است اما آیا عملی است؟ تماشای انیمیشن دار و دسته اولسن را از دست ندهید.

انیمیشن دار و دسته اولسن The Olsen Gang Gets Polished به کارگردانی Jørgen Lerdam یک انیمیشن کمدی و جنایی محصول کشور دانمارک است. این انیمیشن بر اساس فیلمی با همین نام (Olsen Gang) ساخته شده است. این انیمیشن کمدی-جنایی 10 اکتبر 2010 اکران شد و امتیاز متوسطی از مردم گرفت. همچنین نامزد دریافت بهترین فیلم کودک از Danish Film Awards شده است. انیمیشن دوبله فارسی دار و دسته اولسن The Olsen Gang Gets Polished را می‌توانید در کنار دیگر انیمیشن هایی در این ژانر مانند انیمیشن جاسوسان نامحسوس از وب سایت و اپلیکیشن ویزور تماشا و یا در صورت تمایل آن را دانلود کنید.

تمام سنین
سرقت کمدی