باب اسفنجی : تحویل پیتزا | Sponge Bob
سینمایی مدت زمان: 56 دقیقه سال تولید: 2016

دانلود انیمیشن باب اسفنجی : تحویل پیتزا با دوبله فارسی

داستان انیمیشن باب اسفنجی : تحویل پیتزا محصول کمپانی Nickelodeon در شهر بیکینی باتم می‌گذرد. در شهر زیر دریایی بیکینی باتم، باب اسفنجی در کنار دوستانش زندگی می‌کند. او یک اسفنج زرد مهربان و خوشرو است. باب در رستوران آقای خرچنگ شغل مهم همبرگر سرخ کردن را بر عهده دارد. البته علاوه بر این او رسیدگی به مشتری‌ها و نظافت رستوران را هم انجام می‌دهد. رستوران آقای خرچنگ برای همبرگرهای مخصوص خرچنگی که به آنها خرچنگر هم می‌گویند معروف است و اکثر داستان‌های این انیمیشن درباره‌ی فرمول سری همبرگر است که پلانکتون سعی در دزدیدن آن دارد.

در این قسمت از انیمیشن باب اسفنجی با باب اسفنجی: تحویل پیتزا داستان از این قرار است که: در پایان یک روز کاری که باب مشغول برق انداختن رستوران است، تلفن زنگ می‌خورد. اختاپوس که می‌خواهد هر چه سریع‌تر کارش را تمام کند و به خانه برود، خودش گوشی تلفن را جواب می‌دهد. یک نفر پشت خط می‌خواهد پیتزا سفارش بدهد و اختاپوس به او می‌گوید که این غذا را ندارند اما همین که می‌خواهد گوشی را قطع کند، آقای خرچنگ از راه می‌رسد و سفارش را قبول می‌کند. بعد از همبرگرها یک پیتزا درست می‌کند و به اختاپوس می‌گوید باید به عنوان پیک رستوران آن را تحویل دهد.

اختاپوس که ساعت کارش تمام شده پیشنهاد می‌دهد که پیتزا را به باب اسفنجی تحویل دهند اما آقای خرچنگ می‌گوید که هر دو با هم بروند. حالا مشکل اختاپوس 2 تا شده است. قرار است با قایق باب اسفنجی بروند اما مساله این است که باب هنوز که هنوز است رانندگی یاد نگرفته است. حالا این دو نفر چالش‌های زیادی تا رسیدن به مقصد پیش رو دارند. بنابراین تماشای باب اسفنجی : تحویل پیتزا را از دست ندهید.

انیمیشن باب اسفنجی تحویل پیتزا با دوبله فارسی را می‌توانید از وب سایت و اپلیکیشن ویزور کیدز تماشا یا در تمایل آن را دانلود کنید. به علاوه، تمام قسمت‌های انیمیشن دوبله فارسی باب اسفنجی را می‌توانید از ویزور تماشا کنید. پیشنهاد می‌کنیم دیگر انیمیشن های روز دنیا از جمله انیمیشن اژدهای آرزوها ، متصل، درخت آرزوها ، روح، انیمیشن بی باک و ... را نیز در وب سایت ویزور کیدز تماشا کنید.