گوژپشت نتردام 2 | The Hunchback of Notre Dame
سینمایی مدت زمان: 91 دقیقه سال تولید: 1996

دانلود انیمیشن گوژپشت نتردام 2 The Hunchback of Notre Dame 2: The Secret of the Bell

انیمیشن گوژپشت نتردام 2 محصول دیگری از کمپانی والت دیزنی است و در ادامه‌ی قسمت اول آن (گوژپشت نتردامThe Hunchback of Notre Dame) ساخته شده است. داستان این انیمیشن برگرفته از رمانی با همین نام از «ویکتور هوگو» است. قسمت اول این انیمیشن، سی و چهارمین انیمیشن سینمایی والت دیزنی است و نامزد جایزه اسکار و گلدن گلوب بهترین موسیقی شده است. در قسمت اول می‌بینیم «کازیمودو» که مردی گوژپشت با ظاهری عجیب و غریب است، دلباخته‌ی یک دختر کولی به نام «اسمرالدا» می‌شود. او از جامعه طرد شده و در خفا زندگی می‌کند اما در نهایت با اقدام شجاعانه‌ای که انجام می‌دهد، محبوب مردم می‌شود.

قسمت دوم انیمیشن گوژپشت نتردام در سال 1508 شروع می‌شود، یعنی 6 سال بعد از ماجراهای قسمت اول که «کلود فرولو» در آن از دنیا رفت. حالا اسمرالدا و فیبس با هم ازدواج کرده‌اند و صاحب فرزندی به نام زیفیر شده‌اند. داستان از میدان شهر شروع می‌شود، جایی که مردم شاد و خوشحال در حال آماده کردن تشریفات مراسم روز آرزوها هستند. این بار، کازیمودو هم همراه با مردم شهر برای تشریفات مراسم کمک می‌کند. او می‌خواهد برای مراسم ناقوس کلیسا یعنی «لافیدل» را حسابی برق بیاندازد. او به برج ناقوس می‌رود و برای این کار از دوستانش که در واقع مجسمه‌های سنگی برج هستند کمک می‌گیرد. مجسمه‌ها «ویکتور»، «هوگو» و «لورن» هم با او دست به کار می‌شوند.

زیفیر از راه می‌رسد و از کازیمودو می‌پرسد او امسال چه آرزویی دارد و او با ناامیدی جواب می‌دهد که با این شکل و ظاهر هیچ آرزویی ندارد اما واقعا اینطور نیست. در همین لحظه صدای هیاهوی مردم از خیابان به گوش می‌رسد. گروه سیرک ساروش به پاریس آمده است. شعبده باز و مسئول سیرک وسط شهر توقف می‌کند و مردم را به تماشای سیرک تشویق می‌کند. در گوشه‌ی دیگر، در یکی از چادرهای کوچک سیرک، دختری به نام «ملدین» در حال تمرین است. او دوست دارد روی طناب راه برود و برنامه اجرا کند اما مسئول سیرک از او به عنوان دستیار اجرای برنامه‌هایش استفاده می‌کند. او به مدلین دستور می‌دهد که به برج ناقوس برود و ناقوس لافیدل را پیدا کند. چون آنها قرار است ناقوس را بدزدند...

از شما دعوت می کنیم در کنار تماشای انیمیشن گوژپشت نتردام 2 که مانند قسمت اول آن بر اساس رمانی از ویکتور هوگو ساخته شده است، سایر انیمیشن های روز دنیا مانند باب اسفنجی بیرون از آب ، عصر یخبندان و سگ های نگهبان را نیز در ویزور تماشا کنید.

بالای ۶ سال
درام