تینکربل و پیترپن : قدرت دخترانه | Peter Pan
سریال ها › پیترپن مدت زمان: 62 دقیقه سال تولید: 2000

دانلود انیمیشن تینکربل و پیترپن دوبله فارسی ، این قسمت: قدرت دخترانه

کارتون تینکربل و پیترپن ، درباره پسری است که دوست ندارد هیچ وقت بزرگ شود! در این قسمت از کارتون دوبله فارسی پیترپن ، که قدرت دخترانه نام دارد، «وندی» خیلی ناراحت است که دوستش «آنا» برای مراسم اجرای رقصش نمی‌آید. او تصمیم می‌گیرد که ارتباطش را با بقیه قطع کند و دیگر دوستی نداشته باشد. در همین میانه «پیترپن» از راه می‌رسد و به وندی و بقیه می‌گوید نقشه‌ای برای ترساندن هوک دارد. بچه‌ها هیجان زده، قبول می‌کنند اما وندی میلی به رفتن به «نورلند» ندارد. بالاخره همگی به آنجا می‌روند. پیتر و بچه‌ها شروع می‌کنند به ضربه زدن به بدنه‌ی کشتی کاپیتان هوک و این کار او را می‌ترساند. هوک که خیال می‌کند که کشتی‌اش طعمه‌ی هیولای افسانه‌ای دریاها یعنی کراکن شده است خودش را در کشتی پنهان می‌کند و از ترس فریاد می‌کشد. در این میان «اسمی» که نگران حال کاپیتان است از یکی از خدمه کمک می‌گیرد تا معجونی درست کنند که شجاعت هوک دوباره برگردد. نقشه‌ی آنها نتیجه می‌دهد و هوک دیگر ترسی ندارد.

در ادامه داستان قدرت دخترانه ، پیترپن و بچه‌ها که از ترساندن هوک حسابی تفریح کردند و خندیدند، یک بار دیگر برای انجام همین کار به سمت اسکله می‌روند اما این بار وندی با آنها نمی‌رود. او که ناراحت و آزرده خاطر است در نورلند گم می‌شود. پیترپن، همراه همیشگی‌اش یعنی تینکربل را برای پیدا کردن و برگرداندن وندی مامور می‌کند و خودش به همراه بقیه راهی می‌شود.

در این قسمت از انیمیشن تینکربل و پیتربن دوبله فارسی، پیترپن با یک کشتی خالی مواجه می‌شود. ناگهان متوجه می‌شود این یک تله بوده و با دیگر بچه‌ها اسیر و زندانی هوک می‌شوند. از یک سو، تینکربل که وندی را پیدا کرده است شروع می‌کند به شیطنت کردن تا او را بخاطر قهر کردنش به شکلی تنبیه کند. در سوی پیترپن و دیگران برای فرار کردن تلاش می‌کنند اما دوباره در دام می‌افتند. در آخرین لحظات که کاپیتان هوک می‌خواهد آنها را خوراک کوسه کند، وندی و تینکربل از راه می‌رسند و با زرنگی همه را نجات می‌دهند. وندی هم یاد می‌گیرد که دوستانش را با هر خلق و خویی که دارند بپذیرد.

شما می توانید انیمیشن تینکربل و پیترپن را در کنار دیگر انیمیشن های جهانی چون من نفرت انگیز 3 ، لگو 1 ، پوکمون کارآگاه پیکاچو ، شیمر وشاین، جاسوسان نامحسوس ، اسکوب، ترول ها 2 از وب سایت ویزور تماشا کنید.