باب اسفنجی : تازه وارد در شهر | New Fish In Town
سریال ها › باب اسفنجی مدت زمان: 69 دقیقه سال تولید: 2013

دانلود انیمیشن باب اسفنجی : تازه وارد در شهر با دوبله فارسی New Fish In Town

این قسمت از انیمیشن باب اسفنجی با عنوان باب اسفنجی : تازه وارد در شهر ، از خانه‌ی اختاپوس شروع می‌شود. او بعد از هفته‌ها تلاش و شب بیداری بالاخره نوشتن نوت‌های موسیقی‌اش را تمام کرده است و تصمیم دارد آن را برای خودش اجرا کند. اما همین که می‌خواهد کارش را شروع کند با صداها و لرزش‌های بسیار همه‌ی خانه‌اش تکان می‌خورد. نت‌ها از دستش رها می‌شوند و با شعله آخرین شمع‌هایش می‌سوزند و از بین می‌روند. حالا او عصبانی از در خانه بیرون می‌رود تا سر و گوشی آب بدهد.

پاتریک در حال کوبیدن یک تابلو در حیاط جلوی خانه‌اش است. او قصد دارد تا حیاطش را اجاره بدهد. پاتریک از اختاپوس خواهش می‌کند تا حواسش به مراجعه کننده‌ها باشد چون خودش قرار است با باب اسفنجی برای شکار عروس دریایی به خارج از شهر برود. اختاپوس خوشحال از رفتن همسایه‌های پر سر و صدایش می‌رود تا برنامه‌های فرهنگی و هنری‌اش را اجرا کند. در همین لحظه یک متقاضی از راه می‌رسد اما اختاپوس به او جواب نمی‌دهد.

کمی بعد اختاپوس متوجه می‌شود که این ماهی تازه وارد علاقه‌ی زیادی به موسیقی و نقاشی دارد و حیاط را به او اجاره می‌دهد. اختاپوس خوشحال است که بالاخره بعد از سال‌ها یک نفر با روحیات شبیه به خودش با او همسایه شده است. او در رویاهایش برنامه‌های زیادی با این تازه وارد می‌ریزد اما آیا همه چیز طبق میل او پیش می‌رود؟ تماشای انیمیشن باب اسفنجی : تازه وارد در شهر را از دست ندهید.

انیمیشن باب اسفنجی : تازه وارد در شهر New Fish In Town را با دوبله فارسی هم اکنون می‌توانید از وب سایت و اپلیکیشن ویزور کیدز تماشا و یا در صورت تمایل آن را دانلود کنید. همچنین اگر به تماشای این کارتون جذاب و کمدی علاقه دارید، تمام قسمت‌های سریال باب اسفنجی با دوبله فارسی در ویزور در دسترس شما قرار دارد. امیدواریم از تماشای آنها لذت ببرید. ضمن آن که می‌توانید جدیدترین انیمیشن های دوبله فارسی 2020 مانند انیمیشن روح 2020 ، به پیش، انیمیشن متصل ، گرگ مادرزاد، سونیک خارپشت و ... نیز در وب سایت یا اپلیکیشن ویزور کیدز تماشا کنید.

تمام سنین
طنز