سوپرمن: پسر سرخ | Superman: Red Son
سینمایی مدت زمان: 1 دقیقه سال تولید: 2020

دانلود انیمیشن سوپرمن: پسر سرخ Superman: Red Son

دانلود فیلم سوپرمن: پسر قرمز

انیمیشن سوپرمن: پسر سرخ یک اثر ابرقهرمانی و اکشن و محصول کمپانی Warner Bros. Home Entertainment است. این انیمیشن سی و هفتمین عنوان از دنیای کمیک دی‌سی است و بر اساس کمیکی ساخته شده که با همین نام که در سال 2003 منتشر شده است. انیمیشن سوپرمن، پسر سرخ 25 فوریه 2020 منتشر شد و بازخورد خوبی از تماشاگران گرفت. در داستان سوپرمن گفته می‌شود که پدر و مادر او زمانی که متوجه شدند سیاره‌ی آنها یعنی کریپتون در حال نابود شدن است، نوزاد خود را در سیفنه‌ای گذاشتند و به زمین فرستادند تا در امنیت بزرگ شود. این انیمیشن نشان می‌دهد که اگر سفینه‌ی حامل سوپرمن به جای کانزاس آمریکا در شوروی فرود می‌آمد، چه اتفاقاتی رخ می‌داد.

داستان انیمیشن سوپرمن: پسر سرخ در سال 1946 در شوروی سابق شروع می‌شود. چند پسر قلدر یک پسربچه را دنبال می‌کنند و او در حال فرار است. اما نه به این دلیل که از آنها می‌ترسد بلکه نگران است به آنها آسیب بزند. او به تازگی متوجه شده که قدرت خارق العاده‌ای دارد و حتی می‌تواند پرواز کند. یک دهه می‌گذرد و پسرک در خلال جنگ سرد بزرگ می‌شود. سپس به دستور استالین فیلمی از کارهای شگفت انگیز مردی که حالا غربی‌ها به نام سوپرمن شوروی می‌شناسند منتشر می‌شود.

کمی بعد شوروی یک ماهواره را از مدارش خارج می‌کند و به سوی یکی از شهرهای آمریکا می‌فرستد تا بیش از پیش آنها را وحشت زده کند. اما سوپرمن از راه می‌رسد و مردم را نجات می‌دهد. خبرنگاری به نام لوئیس لین به سوپرمن اطلاعاتی می‌دهد که به او بفهماند در جبهه‌ی غلطی قرار گرفته است. حالا سوپرمن، پسر سرخ سعی در جبران اتفاقات گذشته دارد...

تریلر انیمیشن سوپرمن: پسر سرخ Superman: Red Son را می‌توانید از هم‌اکنون در ویزور کیدز تماشا کنید. لینک دانلود انیمیشن سوپرمن، پسر سرخ به زودی در وب سایت و اپلیکیشن ویزور قرار خواهد گرفت. امیدواریم از تماشای آن لذت ببرید.

ضمن آن که جدیدترین انیمیشن های روز دنیا از جمله انیمیشن بی باک ، به پیش، به سوی خانه ، ویلوبی ها، الا بلا بینگو ، اژدهای آرزوها، فینیس و فرب کندیس در برابر جهان و ... را نیز با بالاترین کیفیت در وب سایت ویزور دانلود و تماشا کنید.

تصاویر فیلم