زرد مد جدید است | Yellow Is the New Black
انیمیشن کوتاه مدت زمان: 4 دقیقه سال تولید: 2018

دانلود انیمیشن مینیون ها – زرد مد جدید است Yellow Is the New Black

انیمیشن زرد مد جدید است نام مجموعه دیگری با حضور کاراکتر محبوب مینیون ها است. مینیون ها موجودات زرد بامزه‌ای هستند که اولین بار در سال 2010 در مجموعه انیمیشن من نفرت انگیز معرفی شدند. بعد از اکران انیمیشن من نفرت 2 -  Despicable Me 2 محصول کمپانی Illumination Entertainment در سال 2013 این شخصیت‌ها به اوج محبوبیت خود رسیدند. بنابراین در سال 2015 یک انیمیشن مجزا با نام مینیون ها Minions برای آنها ساخته شد. این انیمیشن با فروش بیش از یک میلیارد دلار، مجموعه‌ی من نفرت انگیز را به یکی از پرفروش‌ترین مجموعه انیمیشن‌های تمام ادوار تبدیل کرد. در کل 3 قسمت من نفرت انگیز و 2 قسمت مینیون ها ساخته شد. البته قسمت دوم مینیون ها با عنوان مینیون ها ظهور گرو Minions: The Rise of Gru قرار است اواخر 2020 اکران شود. علاوه بر این‌ها از همان سال 2010 تا به حال 14 انیمیشن کوتاه از مینیون‌ها ساخته شده است.

یکی از این انیمیشن‌های کوتاه، با عنوان انیمیشن زرد مد جدید است محصول 2018 است. این انیمیشن همزمان با انیمیشن گرینچ The Grinch در سینماها به نمایش در آمد. نام این انیمیشن برگرفته از نام یک سریال است؛ «نارنجی مد جدید است» یک سریال کمدی درام است که داستانش در محیط زندان اتفاق می‌افتد. در انیمیشن من نفرت انگیز 3 دیدیم که همه‌ی مینیون ها طی یک فرار بزرگ از زندان بیرون زدند اما قبل از آن 2 مینیون حداقل برای مدت کوتاهی طعم آزادی را چشیدند. این انیمیشن داستان فرار آنها را نشان می‌دهد...

انیمیشن زرد مد جدید است Yellow Is the New Black را می‌توانید از وب سایت و اپلیکیشن ویزور کیدز تماشا کنید. همچنین اگر به این موجوات بامزه علاقمند هستید، دیگر انیمیشن‌های کوتاه مینیون ها مثل انیمیشن‌های حادثه در اتاق نامه رسانی، مینیون های چمن زن، مینیون روز آشنایی و مینیون موز  در ویزور در دسترس شما علاقمندان قرار دارند. امیدواریم از تماشای آنها لذت ببرید.

نقد و بررسی


ثبت نقد جدید

برای ثبت نقد باید وارد سایت شوید.