داستان های خوکی | Piggy Tales
سریال ها مدت زمان: 0 دقیقه سال تولید: 2014

دانلود سریال انیمیشن داستان های خوکی Piggy Tales

سریال انیمیشن داستان های خوکی یک انیمیشن کوتاه سریالی است. این انیمیشن هم مثل پرندگان خشمگین محصولی از کمپانی Rovio Entertainment است و بر اساس بازی «خوک های بد Bad Piggies» ساخته شده که یک اسپین-آف از بازی پرندگان خشمگین است. بازی موبایلی پرندگان خشمگین و خوک‌های بد از سال 2009 که منتشر شدند، جزو محبوب‌ترین بازی‌های موبایلی شدند. کمپانی راویو با این بازی معروف شد و همین امر زمینه‌ی ساخت انیمیشن از شخصیت‌های این بازی را فراهم کرد.

یک سال قبل از سریال انیمیشن داستان های خوکی یک انیمیشن سریالی از پرنده‌های Angry Birds ساخته و پخش شد. همچنین در خلال ساخت و پخش سریال Piggy Tales 2 انیمیشن سینمایی از پرندگان خشمگین ساخته شد که هر دو با استقبال بی نظیر مردم مواجه شدند. انیمیشن پرندگان خشمگین 2 دوبله فارسی و همچنین سریال پرندگان خشمگین در ویزور در دسترس علاقمندان قرار دارند.

سریال انیمیشن داستان های خوکی در 4 فصل تهیه شده و از کانال Toons.TV پخش شده است. فصل اول این سریال، «داستان های خوکی Piggy Tales» نام دارد و 11 آوریل 2014 پخش شده است. فصل دوم، 17 آوریل 2015 و با عنوان «خوک ها سر کار Pigs at Work» منتشر شد. فصل سوم، «پرده سوم Third Act» نام دارد و 3 ژوئن 2016 پخش شده است و فصل چهارم با عنوان «خیابان چهارم 4th Street» 10 فوریه 2018 نمایش داده شده است. شخصیت اصلی داستان های خوکی، خوک‌های سبز بازیگوشی هستند که با بی فکری تمام کارهای خود را انجام می‌دهند.

تمام قسمت‌های سریال انیمیشن داستان های خوکی Piggy Tales را می‌توانید از وب سایت و اپلیکیشن ویزور کیدز تماشا کنید. همچنین سریال پرندگان خشمگین آبیAngry Birds Blues  که یک اسپین-آف جدید از مجموعه‌ی پرندگان خشمگین است در ویزور قرار داده شده است. امیدواریم از تماشای آنها لذت ببرید.

نقد و بررسی


ثبت نقد جدید

برای ثبت نقد باید وارد سایت شوید.