داستان های خوکی | Piggy Tales
سریال ها مدت زمان: 38 دقیقه سال تولید: 2014

دانلود انیمیشن پرندگان خشمگین : داستان های خوکی Piggy Tales

انیمیشن پرندگان خشمگین Angry Birds را دیده‌اید؟ این انیمیشن نیمه‌ی اول سال 2016 اکران شد و مورد استقبال تماشاگران قرار گرفت. به دلیل استقبال خوبی که از این انیمیشن شد، سال 2019 قسمت دوم یعنی انیمیشن پرندگان خشمگین 2 هم ساخته شد که در گیشه بسیار موفق بود. جالب است بدانید انیمیشن پرندگان خشمگین برگرفته از یک بازی موبایلی به همین نام است که سال 2009 رونمایی شد. این بازی خیلی زود برای کمپانی سازنده‌اش یعنی Rovio Entertainment پول ساز شد چون میلیون‌ها نسخه از آن در سراسر دنیا نصب شد. کمی بعد، شخصیت‌های این بازی وارد سریال و فیلم‌های انیمیشنی شدند. امروز ما یک اسپین آف از این انیمیشن به نام انیمیشن پرندگان خشمگین : داستان های خوکی را برای شما آماده کرده‌ایم.

شخصیت اصلی داستان انیمیشن پرندگان خشمگین «رِد» است؛ پرنده‌ای قرمز با ابروهای پهن مشکی که به او ظاهر خشمگین داده است. از دیگر شخصیت‌های مهم کارتون پرندگان خشمگین «چاک» پرنده‌ای زرد رنگ است که سرعت بالایی دارد، «بمب» پرنده‌ای سیاه است که مکانیسم دفاعیش با انفجار همراه است، «ماتیلدا» یک پرنده‌ی سفید و لپ گلی است که بمب‌هایی به شکل تخم پرتاب می‌کند و «ترنس» یک پرنده‌ی قرمز بسیار بزرگ است که برخوردش با اجسام اثر تخریبی انفجار را دارد. البته پرنده‌ها انواع دیگری هم دارند که زیاد هم خشمگین نیستند مثل پرندگان آبی کوچولو که از آنها هم، یک سریال با عنوان پرندگان خشمگین آبی Angry Birds Blues  ساخته شده است. اگر شما هم از علاقمندان این شخصیت های محبوب و دوست داشتنی هستید، تماشای انیمیشن پرندگان خشمگین : داستان های خوکی را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

تمام این پرنده‌ها در جزیره‌ی پرندگان در کنار هم زندگی می‌کنند. کمی آن طرف‌تر هم جزیره‌ی خوک‌ها قرار دارد. خوک‌های سبزی که با تمام قوا سعی دارند از پرنده‌ها دزدی کنند و دشمنی دیرینه‌ای با آنها دارند. رهبر خوک‌ها «لئونارد»، دشمن قدیمی «رِد» است. شاید در انیمیشن پرندگان خشمگین، خوک‌ها در حاشیه باشند اما کمپانی Rovio برای خوک‌ها هم یک سریال انیمیشنی با عنوان داستان های خوکی  Piggy Tales  ساخته است که قسمت‌های کوتاهی دارد. فصل اول این انیمیشن سال 2014 ساخته شد و در ادامه‌ی آن تا سال 2018، 3 فصل دیگر هم ساخته و منتشر شد. کمپانی سازنده این انیمیشن اعلام کرد تا پایان نیمه‌ی اول 2016 این انیمیشن بیش از 1 میلیارد بار دیده شده است.

 تمام قسمت‌های فصل اول انیمیشن پرندگان خشمگین : داستان های خوکی Piggy Tales را می‌توانید از وب سایت و اپلیکیشن ویزور کیدز تماشا کنید. همچنین سریال پرندگان خشمگین آبی و انیمیشن پرندگان خشمگین 2 دوبله فارسی در ویزور در دسترس علاقمندان قرار دارد. امیدواریم از تماشای آنها لذت ببرید.

نقد و بررسی


ثبت نقد جدید

برای ثبت نقد باید وارد سایت شوید.