ماشین کوچولوهای بامزه | Funny Little Cars
سریال ها مدت زمان: 0 دقیقه سال تولید: 2013

دانلود انیمیشن ماشین کوچولوهای بامزه با دوبله فارسی Funny Little Cars

انیمیشن ماشین کوچولوهای بامزه یک سریال کوتاه انیمیشنی محصول کشور کرواسی است. سریال ماشین کوچولوهای بامزه با شعار «خوش گذراندن مثل رانندگی محدودیت سرعت ندارد» در سال 2013 به بازار عرضه شد. این سریال کوتاه در 3 قسمت تهیه و پخش شده است. قسمت اول ماشین جاسوس، قسمت دوم بازی کودکانه و قسمت سوم عملیات جادویی نام دارد.

در قسمت اول ماشین کوچولوهای بامزه با عنوان ماشین جاسوس ماجرا از این قرار است که یک پیام رمزگشایی شده به دست کارآگاه‌های زبل می‌رسد. آنها برای اینکه بتوانند اطلاعات بیشتری از این پیام سری به دست بیاورند احتیاج دارند که یک نفر برایشان جاسوسی کند و هرچه سریع‌تر اطلاعات دست اول را برساند. آنها برای انجام این کار «اسلویی» را انتخاب می‌کنند. شاید او بهترین گزینه نباشد اما ماشین مناسبی برای انجام این ماموریت است.

در قسمت دوم با نام بازی کودکانه، ژنرال سراغ اسلویی می‌رود. او ماموریت دارد تا 2 ماشین کوچولوی صورتی را به دام بیاندازد. او یک نقشه کشیده و برای آنها یک تله درست کرده است. ژنرال نقشه‌اش را برای اسلویی تعریف می‌کند. سپس خودش به سمت مرکز بازی که محل بازی همیشگی ماشین‌ها است می‌رساند. اما آیا موفق می‌شود آن دو ماشین بازیگوش را دستگیر کند؟

نام قسمت سوم هم عملیات جادویی یا گرینی و لوبیای سحرآمیز است. در شهر «دوم ولی» مدت‌ها است که همه‌ جا خشک و بی آب و علف شده است. در قسمت‌هایی از شهر اخیرا بذر چمن پاشیده‌اند تا کمی فضای شهر را بهتر کنند. چمن‌ها با گذشت یک روز، رشد کردند و همه را به یاد ماجرای جک و لوبیای سحرآمیز انداخته‌اند اما واقعا ماجرا از چه قرار است؟

انیمیشن ماشین کوچولوهای بامزه Funny Little Cars را هم اکنون می‌توانید از سایت یا اپلیکیشن ویزور کیدز تماشا یا دانلود کنید. همچنین اگر به تماشای انیمیشن‌ دوبله فارسی درباره‌ی ماشین ها علاقه دارید، انیمیشن سینمایی جدید ماشین ها را به شما پیشنهاد می‌دهیم. امیدواریم از تماشای آن لذت ببرید.

پیشنهاد می‌کنیم دیگر انیمیشن های سینمایی جدید روز دنیا مانند ویلوبی ها ، داستان اسباب بازی، اسکوب ، شگفت انگیزان، ترول ها 2 ، سگ های نگهبان، گرگ مادرزاد و ... را نیز در وب سایت ویزور تماشا کنید.

بالای ۴ سال
انیمیشن