عصر یخبندان 2 | Ice Age: The Meltdown
سینمایی مدت زمان: 92 دقیقه سال تولید: 2006

دانلود انیمیشن عصر یخبندان 2 Ice Age: The Meltdown

در قسمت قبلی عصر یخبندان دیدیم که «مندی»، «سید» و «دیگو» با همکاری هم بچه را به پدرش رساندند. حالا آنها با هم دوست هستند و یک گله را تشکیل دادند. حالا در قسمت دوم با عنوان عصر یخبندان 2 ذوب هم با «اسکرت» شروع می‌شود که همچنان دنبال بلوطش است. او بلوط را به دندان گرفته و در حال بالا رفتن از یک کوه یخ است که ناگهان کوه شروع به ذوب شدن می‌کند و او دوباره از بلوطش جدا می‌افتد. بله، عصر یخبندان رو به اتمام است و یخچال‌ها در حال ذوب شدن هستند. بعضی حیوانات در یخبندان منقرض شدند و بعضی دیگر احتمالا در این فرآیند غرق خواهند شد.

در ادامه داستان انیمیشن عصر یخبندان 2 «مندی»، «سید» و «دیگو» گله را به سوی سرزمین‌های مرتفع‌تر هدایت می‌کنند و به راه می‌افتند. در مسیر خیلی‌ها «مندی» را به هم نشان می‌دهند و از او به عنوان آخرین ماموت پشمالوی روی زمین یاد می‌کنند. این مساله او را ناراحت کرده چون نسلش رو به انقراض است. در راه او به یک ماموت دیگر به نام «الی» برمی‌خورد. «الی» کمی عجیب و غریب است. او بالای درخت و در گودال‌ها مخفی می‌شود. او روز از دیدها پنهان می‌ماند و شبانه حرکت می‌کند. و البته او به «مندی» و بقیه برادرانش را معرفی می‌کند. برادرهای «الی»، دو موش درختی هستند. حالا دلیل رفتارهای او کمی روشن می‌شود. «مندی» تمام تلاشش را به کار می‌گیرد تا به «الی» بفهماند که او یک ماموت است و باید مثل ماموت‌ها رفتار کند.

با آب شدن یخ‌ها خطرات جدیدی برای موجودات پدیدار می‌شوند. موجودات آبزی مهاجم برای شکار از راه می‌رسند. آیا آنها موفق می‌شوند از این ماجرا هم جان سالم در ببرند؟ تماشای این انیمیشن کمدی و ماجراجویی را از دست ندهید.

انیمیشن عصر یخبندان 2 اوایل سال 2006 اکران شد. این انیمیشن با بودجه‌ 80 میلیون دلاری ساخته شد و بیش از 667 میلیون دلار در دنیا فروش داشت.

شما می توانید هم اکنون این انیمیشن جذاب و قسمت بعدی آن یعنی عصر یخبندان 3 را از وب سایت ویزور تماشا کنید.