ریتر روست ٢ | Ritter Rost 2
سینمایی مدت زمان: 87 دقیقه سال تولید: 2017

دانلود انیمیشن ریتر روست 2 دوبله فارسی Ritter Rost 2

در انیمیشن ریتر روست 2 در شهر حلبی آباد همه چیز آرام بود و زندگی خوب پیش می‌رفت تا اینکه پادشاه خودخواه شهر تصمیم گرفت بیشتر برای خودش هزینه کند و به این ترتیب همه‌ی امکانات و سرمایه شهر کم کم از بین رفتند. کارخانه‌ها تعطیل شدند و عده‌ی زیادی از اهالی از کار بیکار شدند. در این شرایط، خبرنگار شهر به وضعیت پیش آمده معترض شد و کارهای پادشاه را زیر سوال برد.

«راستی» که در قصر پادشاه کار می‌کرد برای بستن دهان مردم فکری به سرش زد. او سراغ خبرنگار رفت و به او گفت که تمام این هزینه‌ها برای محافظت از شهر مصرف شده است. او گفت که شوالیه‌های شجاع قصر آماده هستند تا با هر خطری روبه‌رو شوند. اما مساله این است که مدت‌ها از آخرین حمله به شهر گذشته بود و آنجا در امنیت کامل بود.

در ادامه انیمیشن ریتر روست 2 «راستی» یک اژدهای دوسر بزرگ را استخدام کرد و به او گفت تا به شهر حمله کند و مردم را بترساند. سپس در حالی که مردم بی دفاع و تنها هستند، شوالیه‌ها از راه برسند و اژدها را فراری بدهند. نقشه‌ی به ظاهر خوبی بود اما آن اژدها از نقشه سرپیچی کرد و نه تنها شهر را به آتش کشید بلکه وقتی شوالیه‌ها رسیدند بیشتر قدرت نمایی کرد. حالا راستی باید این مساله پیش آمده را حل کند...

انیمیشن ریتر روست یک انیمیشن آلمانی محصول سال 2017 است. این انیمیشن برگرفته از کتابی با همین نام از نویسنده آلمانی «یورگ هیلبرت» است. داستان ریتر روست در ابتدا به صورت کتاب مصور عرضه شد. سپس در سال 2013 انیمیشنی با همین نام ساخته و پخش شد. انیمیشن ریتر روست 2 که 4 سال بعد از آن ساخته شد، ادامه‌ی ماجرای آن را روایت می‌کند. انیمیشن ریتر روست 2RitterRost 2 به کارگردانی Thomas Bodenstein و Marcus Hamann را هم اکنون می‌توانید با دوبله فارسی از سایت یا اپلیکیشن ویزور تماشا کنید.

اگر به تماشای انیمیشن های محبوب وجدید جهان علاقه دارید به شما پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن هایی مانند داستان اسباب بازی 4 ، انیمیشن به پیش ، زندگی پنهان حیوانات خانگی، اسکوب ، سگ های نگهبان، ویلوبی ها ، جیمی نوترون پسر نابغه و ... را نیز از وب سایت ویزور دانلود و تماشا کنید.

نقد و بررسی


ثبت نقد جدید

برای ثبت نقد باید وارد سایت شوید.