کارتون باب اسفنجی : اسفنج در فرار | The SpongeBob Movie: Sponge on the Run
سینمایی مدت زمان: 1 دقیقه سال تولید: 2020

دانلود کارتون باب اسفنجی جدید : اسفنج در فرار

در این قسمت از کارتون باب اسفنجی با عنوان «فیلم باب اسفنجی: اسفنج در حال فرار» گری، حلزون باب، گم شده است. وقتی که باب اسفنجی همه جا را برای پیدا کردن گری جستجو می‌کند اما او را پیدا نمی‌کند به این نتیجه می‌رسد که این قضیه یک «حلزون ربایی» است. ظاهرا «پوزیدون»، خدای دریاها، گری را دزدیده است. باب به همراه دوست قدیمی‌اش پاتریک باید شهر بیکینی‌باتم را ترک کنند و برای پیدا کردن گری به شهر گمشده‌ی آتلانتیک سیتی بروند. در این حین، فلش‌بکی به گذشته، چگونگی آشنایی و دوستی باب و گری را نشان می‌دهد. حالا باید دید که موجودات بازیگوشی مثل پاتریک و باب اسفنجی چطور از آتلانتیک‌سیتی که با سرگرمی‌هایش هوش از سر همه می‌برد می‌توانند به گری برسند.

این سومین فیلمی است که بر اساس مجموعه سریالی کارتون باب اسفنجی ساخته می‌شود. این سریال از سال ١٩٩٩ شروع به پخش کرد و به محبوبیت جهانی رسید. تمام قسمت‌های انیمیشن دوبله فارسی باب اسفنجی را به صورت کامل می‌توانید همین حالا از سایت و اپلیکیشن ویزورکیدز تماشا کنید. لینک دانلود انیمیشن جدید باب اسفنجی را نیز برای شما علاقمندان به دانلود کارتون قرار داده ایم.

 کارتون جدید باب اسفنجی ٢٢ ماه می میلادی مصادف با ٢ خرداد ١٣٩٩ اکران می‌شود. پیش از این قرار بود که نام آن «فیلم باب اسفنجی: اسفنج شگفت انگیز» باشد و تا پایان سال ٢٠١٩ به روی پرده برود اما اکران آن چند ماه به تاخیر افتاد و نامش به «فیلم باب اسفنجی: اسفنج در حال فرار» تغییر کرد. عنوان اولین فیلم سینمایی باب اسفنجی، «فیلم باب اسفنجی شلوار مکعبی» و محصول سال ٢٠٠٤ بود. در آن فیلم، «آقای خرچنگ» مدیریت رستورانش را به «اختاچوس» می‌سپارد و «باب» که از این قضیه ناراحت است می‌رود تا رستوران خودش را دایر کند. در این میان، «پلانکتون» مثل همیشه به دنبال دزدیدن دستور تهیه همبرگر آقای خرچنگ است.

 در دومین فیلم باب اسفنجی که سال ٢٠١٥ پخش شد، داستان مثل خیلی از قسمت‌های سریال مربوط به دستور سری تهیه همبرگر و دزدیده شدن آن بود. در این فیلم بود که برای اولین بار باب و دوستانش با ظاهری جدید وارد خشکی شدند. انیمیشن دوبله فارسی باب اسفنجی بیرون از آب را نیز می‌توانید در ویزورکیدز تماشا کنید.

 داستان انیمیشن باب اسفنجی ٢٠٢٠ متفاوت از دو سری‌ قبل است. کمپانی پارامونت پیکچرز ساخت این انیمیشن را به «تیم هیل» سپرده است، کارگردانی که آثاری مثل انیمیشن هاپ و گارفیلد ٢ را ساخته است. همچنین ساخت موسیقی متن این قسمت را «هانس زیمر» آهنگساز مطرح آلمانی بر عهده دارد. کارتون جدید باب اسفنجی ، کمدی و ماجراجویانه است و برای گروه سنی بالای ٦ سال تهیه شده است. برای تماشای کارتون باب اسفنجی دوبله فارسی و سایر کارتون های جدید دوبله فارسی و زبان اصلی با ویزور همراه باشید.

 

تصاویر فیلم