رومئو | Roadside Romeo
سینمایی مدت زمان: 75 دقیقه سال تولید: 2008

دانلود انیمیشن رومئو با دوبله فارسی Roadside Romeo

انیمیشن رومئو از حومه‌ی شهر شروع می‌شود. جایی که یک سگ زیبا به نام «رومئو» در آنجا زندگی می‌کند. رومئو تا چند مدت قبل یک زندگی آرام و مرفه داشت اما حالا یک سگ ولگرد شده است. ماجرا از این قرار است که صاحبان او به لندن مهاجرت کردند و چون بچه‌های خانواده از شیطنت‌های رومئو خسته شده بودند او را به خدمتکار سپردند و رفتند تا در لندن یک سگ جدید بخرند. خدمتکار که در این مدت از سرویس دادن به این سگ لوس و پرتوقع خسته شده بود، همان ابتدای کار او را در جایی پرت رها کرد.

در ادامه‌ی انیمیشن رومئو خواهیم دید که او که تا پیش از این زحمت فراهم کردن غذا برای خودش را نمی‌کشید حالا برای یک قطره آب یا کمی غذا در زباله‌ها می‌گشت. فقط این نبود و سگ‌های ولگرد وحشی که کوچه و خیابان را مال خود می‌دانستند تهدید بزرگی برای او بودند. اما رمئو هم زبل‌تر از این حرف‌ها بود. او خیلی زود هنر آرایشگری‌اش را رو کرد و توانست دل بقیه را به دست بیاورد. او خیلی زود عضو گروه سگ‌های خیابانی شد و چیزی نگذشت که در همان کوچه و خیابان عاشق یک سگ زیبا شد...

انیمیشن رومئو Roadside Romeo یک انیمیشن هندی-آمریکایی و محصول کمپانی‌های Walt Disney Pictures India و Yash Raj Films است. این انیمیشن 23 اکتبر 2008 اکران شد و استقبال نسبتا خوبی از آن شد. هنرپیشه‌های محبوب هندی مثل «سیف علی خان» و «کارینا کاپور» از صداپیشه‌های نسخه‌ی هندی این انیمیشن هستند. انیمیشن رومئو دوبله فارسی Roadside Romeo را می‌توانید از وب سایت و اپلیکیشن ویزور کیدز تماشا کنید. همچنین اگر به تماشای انیمیشن‌هایی راجع به حیوانات علاقمند هستید تماشای انیمیشن  زندگی پنهان حیوانات خانگی با دوبله فارسی را به شما پیشنهاد می‌دهیم. قسمت اول و دوم این انیمیشن در ویزور در دسترس علاقمندان است. امیدواریم از تماشای آن لذت ببرید.

ما در وب سایت ویزور جدیدترین انیمیشن های دوبله فارسی روز دنیا از جمله انیمیشن متصل ، گرگ مادرزاد، انیمیشن به پیش ، ویلوبی ها، اسکوب ، ترول ها 2، مینیون ها ظهور گرو و ... را برای دانلود و تماشا در دسترس شما علاقه‌مندان گرامی قرار داده‌ایم و امیدواریم لحظات شادی را در این وب سایت سپری کنید.

نقد و بررسی


ثبت نقد جدید

برای ثبت نقد باید وارد سایت شوید.