پینگو | Pingu
سریال ها › پینگو مدت زمان: 5 دقیقه سال تولید: 1986

دانلود انیمیشن پینگو Pingu

انیمیشن پینگو Pingu یک استاپ موشن با تکنیک «claymation» یا همان انیمیشن خمیری است که توسط کمپانی های HIT Entertainment و Hot Animation ساخته شده است. در این روش که به نام به نام تکنیک «ایستِ حرکتی» مشهور است (به آن «تک‌فریم» و «تک‌فریمی» نیز گفته می‌شود) معمولاً اجزای صحنه ساخته شده و قابل لمس هستند. در این حالت، اجزای صحنه، شخصیت‌ها و هر آنچه که در آن نیاز به حرکت است، ریزبه‌ریز حرکت داده می‌شود، سپس تصویر آن گرفته شده و در نهایت تصاویر هستند که پشت‌سرهم نمایش داده می‌شوند.

انیمیشن سوئیسی پینگو را کارگردان و انیمیاتور آلمانی «اوتمار گوتمان Otmar Gutmann» ساخته است. او درباره‌ی خلق این انیمیشن گفته است: «هدف من با پینگو نشان دادن احساس من در مورد دنیای حیوانات بود، اینکه بدانیم ما بدون دیگران هیچ هستیم. همچنین بهره گیری از یک پنگوئن می‌تواند یادآور یا موجب به وجود آمدن حساسیت و توجه به موضوعات گوناگون محیط زیست مانند افزایش دمای کره زمین و کاهش منابع طبیعی نیز باشد.»

پخش انیمیشن پینگو از 28 می 1986 آغاز شد و در چهار سری تا سال‌ها بعد ادامه پیدا کرد. قسمت اول این انیمیشن در سی و هفتمین فستیوال فیلم برلین نیز به نمایش در آمده است. این انیمیشن که هیچ زبان خاصی برای صحبت کردن نداشت، خیلی زود در سراسر دنیا محبوب شد و نامزد دریافت جوایز بزرگی مثل بفتا شد.

در انیمیشن پینگو ، داستان یک خانواده پنگوئن در خانه‌ای یخی در قطب جنوب روایت می‌شود. پینگو یک بچه پنگوئن کوچولو و بازیگوش است که روحیه حساسی هم دارد. او با خواهرش پینگا و پدر و مادرشان زندگی می‌کند. پدر او پستچی است و با سورتمه‌اش نامه‌ها را به دست اهالی قطب می‌رساند و مادر پینگو خانه دار است و به او و بقیه رسیدگی می‌کند. در این انیمیشن ماجراهای پینگو با خانواده و دوستانش را تماشا می‌کنیم.

تمام قسمت‌های کارتون دیدنی و خاطره انگیز پینگو Pingu را می‌توانید از سایت یا اپلیکیشن ویزور کیدز تماشا کنید. همچنین اگر به تماشای دیگر کارتون‌های صامت و بامزه علاقمند هستید، تماشای انیمیشن پت و مت را نیز از دست ندهید. اگر به تماشای انیمیشن های روز دنیا علاقه دارید به شما توصیه می‌کنیم انیمیشن هایی مانند داستان اسباب بازی، انیمیشن به پیش ، شیمر و شاین، اسکوب ، مربی اژدها، ویلوبی ها ، بچه رئیس و ... را نیز از وب سایت ویزور دانلود و تماشا کنید. 

محصولات این بسته