تایتان بعد از زمین | Titan A.E.
سینمایی مدت زمان: 94 دقیقه سال تولید: 2000

دانلود انیمیشن تایتان بعد از زمین با دوبله فارسی Titan A.E.

سرانجام پس از مدت ها این راز برای بشر آشکار شد که آینده برای همیشه تغییر کرده و انسان موفق شد که آتش، برق و اتم را بشکافد. در اواخر قرن 31 راز دیگری آشکار شد که توانست نقش بشر را در جهان عوض کند و آن طرح «تایتان» نام داشت که نشان دهنده‌ی محدودیت اما قدرت تصور بشر بود. شاید این چیزی بود که «دِرِج» بیش از هر چیزی از آن می‌ترسید. اما درج تنها به این دلیل از آسمان‌ها آمد که از انسان‌ها محافظت کند. داستان انیمیشن تایتان بعد از زمین از همین جا شروع می شود.

ماجرای انیمیشن تایتان بعد از زمین از سال 2028 میلادی در کلورادو شروع می‌شود. در آغاز انیمیشن تایتان بعد از زمین یک طوفان بزرگ باعث ویرانی زمین شده و مردم ناچار هستند که به جاهای امن پناه ببرند. در همین حال سفینه‌های جنگی بیگانگان وارد منظومه شمسی می‌شوند و به زمین حمله می‌کنند. همه‌ی امید زمین به درج است. پروفسور «سم تاکر» که قرار است به تیم نجات زمین ملحق شود، پسر 4 ساله‌اش «کیل» را به دوست و همکارش نابینایش «تک» می‌سپارد و می‌رود. در این جنگ بزرگ زمین و ماه از بین می‌روند. کیل هم دیگر پدرش را نمی‌بیند.

15 سال می‌گذرد. کیل حالا در یک ایستگاه فضایی کار و زندگی می‌کند. در آن ایستگاه انسان‌ها در کنار موجودات فضایی هستند. کیل از زندگی در فضا خسته شده است و دلش برای زمین و غذاهای خوشمزه تنگ شده است. یک روز مردی به نام «ژوزف کروسو» سراغ کیل می‌رود و خودش را همکار پدر او معرفی می‌کند. کروسو می‌گوید که یک ماموریت برای کیل در نظر گرفته است. کیل در ابتدا قبول نمی‌کند. سپس کروسو حلقه‌ای که در دست کیل است و یادگار پدرش است را از او می‌گیرد و به کیل نشان می‌دهد که این یک حلقه‌ی معمولی نیست. در واقع در این حلقه یک نقشه پنهان شده است. حالا کیل باید خودش را برای ماموریتی عجیب و خطرناک آماده کند. انیمیشن تایتان بعد از زمین Titan A.E توسط کمپانی Fox Animation Studios و در ژانر اکشن و علمی-تخیلی ساخته شده است. شما می توانید این انیمیشن جذاب را در وب سایت ویزور تماشا کنید.

ضمنا این خبر خوش را برای شما داریم که دیگر انیمیشن های روز دنیا مانند مربی اژدها ، سونیک خارپشت ، ترول ها 2 ، باب اسفنجی و ... را نیز می توانید در وب سایت ویزور تماشا کنید!

نقد و بررسی


ثبت نقد جدید

برای ثبت نقد باید وارد سایت شوید.