شنل قرمزی | Hoodwinked
سینمایی مدت زمان: 80 دقیقه سال تولید: 2005

دانلود انیمیشن شنل قرمزی دوبله فارسی - Hoodwinked

دانلود انیمیشن شنل قرمزی 2005

خیلی از ما داستان نوستالژیک شنل قرمزی را به یاد می آوریم. در انیمیشن شنل قرمزی او دختر کوچولویی است که می‌خواهد از جنگل عبور کند تا به خانه‌ی مادربزرگ بیمارش برسد و برای او غذا ببرد. والدینش به او گفتند در بین راه با غریبه‌ها صحبت نکند اما شنل قرمزی در جنگل فریب گرگ را می‌خورد و داستان سفرش را برای او بازگو می‌کند. گرگ دوان دوان به خانه مادربزرگ می‌رود و او را می‌بلعد. بعد منتظر شنل قرمزی می‌ماند و وقتی می‌رسد به او هم حمله می‌کند. در همین هنگام با فریادهای شنل قرمزی، هیزم شکن با تبرش از راه می‌رسد و او و مادربزرگش را نجات می‌دهد.

در انیمیشن شنل قرمزی که محصول سال 2005 است، نگاه جدیدی به داستان شنل قرمزی شده است. قرمزی کمی بزرگ شده و با دوچرخه‌اش مسئول رساندن شیرینی به اهالی جنگل و شهر است. یک روز که او برای مادربزرگش شیرینی می‌برد متوجه می‌شود در تخت مادربزرگ یک گرگ است که خودش را به شکل مادربزرگ در آورده است. او که فنون رزمی بلد است تصمیم می‌گیرد حساب گرگ را برسد اما در همین لحظه مادربزرگ با دست و پای طناب پیچ شده از کمد بیرون می‌پرد و هیزم شکن هم با تبرش از راه می‌رسد. البته ماجرا به اینجا ختم نمی‌شود. پلیس از راه می‌رسد و همه‌ی آنها را بازداشت می‌کند و برای بازجویی به اداره پلیس می‌برد.

یک کارآگاه دیگر از راه می‌رسد که روش بازپرسی او از رئیس پلیس جنگل متفاوت است. مساله این است که تمام دستورهای شیرینی پزی دزدیده شده است و تمام کسب و کارهایی که در ارتباط با شیرینی بوده تعطیل شده است. هنوز هیچ مظنونی دستگیر نشده و تنها دستور شیرینی که باقی مانده، کتاب آشپزی مادربزرگ است. کارآگاه می‌خواهد بداند از بین شنل قرمزی، هیزم شکن، مادربزرگ و گرگ کدام یک سرنخ حل این معما را دارند. پس از هرکدام به صورت جداگانه بارجویی می‌کند... تماشا و دانلود انیمیشن شنل قرمزی 2005 Hoodwinked که انیمیشن جذاب کمدی جنایی محصول کمپانی Weinstein  است را از دست ندهید. ضمن آن که ما دانلود انیمیشن ماداگاسکار را نیز که محصول همین سال است به شما پیشنهاد می کنیم.

توصیه می‌کنیم علاوه بر دانلود انیمیشن شنل قرمزی 2005 جدیدترین انیمیشن های 2020 مانند فروزن 2 ، مینیون ها ظهور گرو ، ترول ها 2 ، جاسوسان نامحسوس ، به پیش، فینیس و فرب کندیس در برابر جهان و ... را نیز در وب سایت ویزورکیدز دانلود و تماشا کنید.

بالای ۶ سال